CPI Property Group spouští prodej dvou rezidenčních projektů

Realitní skupina CPI Property Group zahájila prodej čtvrté etapy oceněného projektu „Rodinné domy Březiněves“, která nabídne zájemcům 30 nových domů různých typů. Na prodej jsou nyní také byty v projektu „NODE – byty Lehovec“ – osmipatrovém moderním domě v Praze 9.

Projekt Rodinné domy Březiněves se již v minulosti ukázal jako velmi atraktivní. „Potěšilo nás, že 75 domů z prvních třech etap bylo prodáno ještě před jejich dokončením,“ uvádí Milena Zavadilová, Senior Sales Manager ve společnosti CPI Property Group, a dodává: „První etapa byla dokončena na konci července 2018 a téměř všechny domy již byly předány svým majitelům k nastěhování.“ Podle harmonogramu nyní pokračuje i další fáze realizace projektu. Celkem by mělo v Praze 8 vyrůst 105 exkluzivních rodinných domů různých typů.

Projekt představuje vysoký standard bydlení s nadčasovou architekturou jen 13 km od centra Prahy. Nově navržená čtvrť je zasazena do klidné lokality uprostřed zeleně, přesto je však v dosahu ruchu velkoměsta. „Rodinné domy Březiněves jsou opravdu skvělým projektem. Dokazuje to i fakt, že v rámci prestižní soutěže Realitní projekt roku získaly ocenění architektů v regionu Praha 8,“ dodává Karel Schuster, projektový manažer ve společnosti CPI Property Group.

Druhým projektem, jehož prodej nedávno odstartoval, je NODE – byty Lehovec. Osmipatrový moderní bytový dům se nachází v Praze 9 na pomezí ulic Kolbenova a Poděbradská, tedy v lokalitě s výbornou dostupností do centra metropole – stanice metra B Hloubětín je vzdálená necelých 5 minut klidné chůze, tramvajové a autobusové zastávky jsou přímo u domu. Do centra Prahy je tak možné se dostat během pouhých 20 minut.

Poblíž domu se navíc nachází veškerá občanská vybavenost, okolí nabízí i široké možnosti k volnočasovým aktivitám – například lesopark nebo Kyjský rybník. „V celkem osmi nadzemních podlažích je k dispozici 136 bytů s dispozičním řešením 1+kk až 3+kk. První nadzemní podlaží má i polyfunkční využití,“ přibližuje Karel Schuster. Dokončení stavby je plánováno na čtvrtý kvartál roku 2020.

Newsletter