CTP jmenovalo na pozici Country Manager v Polsku Murawskou

Na pozici Country Manager ve společnosti CTP v Polsku k 15. 8. 2018 nastoupí Monika Murawska, která se jako členka výkonného manažerského týmu bude přímo podílet na nastavení budoucího směřování společnosti a podporovat její taktické kroky v Polsku. Společnost bude zastupovat jak při jednáních s místními investičními bankéři, tak s investory a dalšími finančními partnery. Ve své nové pozici se zaměří na aktivní podporu a expanzi podnikatelských aktivit CTP i rozšiřování jejího dosavadního polského týmu. Uvnitř společnosti bude řídit účetní oddělení, HR, právní, daňové a finanční aktivity.   

Posílení týmu CTP v Polsku je v souladu s nastavenými cíli společnosti. V následujících letech CTP plánuje rozšíření stávajícího portfolia svých parků, které vlastní po celém CEE regionu včetně Polska. Zde je pilotním projektem CTPark Opole s prostory třídy A o rozloze 100 000 m2. Areál se stal sídlem významných logistických a výrobních společností.

Monika má 15 letou praxi v oblasti financí a účetnictví. Zároveň se více jak 10 let v Polsku věnovala oblasti správy majetku nemovitostí a developmentu. V letech 2008 až 2011 působila ve společnosti ECC Real Estate Group a v roce 2011 začala pracovat pro skupinu Master Management Group, kde zastávala pozici CFO.

„Těším se na práci v CTP a na to, že se stanu součástí jejich expanze v Polsku. Budu úzce spolupracovat s provozním ředitelem Robertem Pittem (COO) a naším společným cílem bude plnit krátkodobé i dlouhodobé plány společnosti. Věřím, že na nové pozici využiji své znalosti a zkušenosti z této oblasti,“ říká Monika Murawska, Country Manager společnosti CTP v Polsku.

O CTP
CTP je mezinárodní developer, který se specializuje na zajišťování a správu špičkových technologických průmyslových zón na míru. Klienty CTP jsou místní i celosvětové společnosti, které provádějí nové nebo rozšiřují stávající strategické investice ve střední Evropě. CTP vlastní síť CTParků, největší integrovaný systém špičkových průmyslových zón ve střední Evropě s prostory třídy A o rozloze přibližně 4,5 miliónu m2, které se nacházejí na více než 82 místech. CTP vlastní i řadu kancelářských projektů, včetně Spielberk Office Center a Ponávka v Brně a IQ Ostrava v Ostravě.

Newsletter