CTP vybudovalo pro Raben Logistics Czech nové sídlo

V CTParku Prague East v Nupakách u Prahy proběhlo slavnostní předání zcela nového sídla a moderních skladů, včetně cross-docků a parkovacího domu, mezinárodní úspěšné logistické společnosti Raben Logistics Czech.

CTP předala mezinárodnímu logistickému řetězci úspěšné firmě Raben Logistics Czech klíče od nového sídla v Nupakách u Prahy. Z kanceláří o výměře přes 600 m2 bude společnost, která letos slaví 10 let na českém a slovenském trhu, tuto oblast řídit. Sídlo se nachází na strategickém místě v CTPark Prague East, které disponuje přímým napojením na dálnici D1 s dostupností pražského letiště do 30 minut. Kromě vynikající polohy se v této lokalitě nachází čerpací stanice, opravna a myčka nákladních vozidel, restaurace či nově vybudovaná autobusová zastávka v areálu s přímým spojením do Prahy. Autem dojíždějící zaměstnanci, návštěvníci i dodavatelé budou mít pro pohodlné parkování k dispozici 4 830 m2 v parkovacím domě.

Moderní sklady o výměře přes 26 000 m2 nabízejí režim skladování od 2 do 6°C a od 16 do 18°C, což je vhodné zejména pro přepravu potravin. Sklady jsou vybaveny úsporným LED osvětlením, inteligentním systémem HVAC či spriklerovým systémem dle normy NFPA. Tyto prostory navazují na samostatně stojící cross-dock, tedy mezisklad o velikosti přes 5 000 m2, kde se zboží vykládá, kontroluje, třídí a opět nakládá k další distribuci ke koncovým zákazníkům či odběratelům. Toto řešení přináší úsporu financí, zrychluje logistiku a přispívá k zajištění kvality dodávaného zboží.

Newsletter