Debata Fintech men 2018. Živě na iDNES.cz a tn.cz

Čtyři šéfové předních českých fintech společností budou ve středu 12. prosince debatovat o novinkách ve světě fintech, ale také příležitostech, které aktuálně ve světě fintech přicházejí. V debatě, která bude živě streamována na weby iDNES.cz a tn.cz, se utkají CEO Twisto Michal Šmída, CEO Zonky Pavel Novák, CEO Fundlift Radek Musil a CEO Roger Adam Šoukal.

Debata odstartuje v 10:00 a potrvá zhruba 45 minut. Bude také streamována na facebookových stránkách portálu Roklen24 a Zonky. Moderovat ji bude hlavní ekonom skupiny Roklen Dominik Stroukal.

Debata přinese odpovědi na otázky, co definuje český fintech, jak se liší technologická firma od tradiční; jaké výhody fintech služby přináší zákazníkům; jak si fintech vede v Česku a jak v porovnání se zahraničím; na jaké trendy a novinky se můžeme těšit v příštím roce.  

Po skončení debaty je možnost pro individuální rozhovory s šéfy firem, a to v sídle Zonky – Na okraji 335/42, Praha, Veleslavín. Zájem o rozhovory potvrďte na e-mail:  michaela.brodecka@zonky.cz.

Twisto je platební appka s kartou, která zjednodušuje život. S Twistem zaplatíte na internetu, v kamenných prodejnách či složenky a faktury. Pohodlně, rychle a bezpečně.
Roger umožňuje menším a středním firmám rychle a jednoduše financovat faktury bez nutnosti čekat a kohokoliv prosit o dodržení splatnosti.
Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností.
Zonky je online Peer-to-peer (P2P) služba, která se na trhu spotřebitelských půjček podílí třemi procenty. Nedávnou novinkou v nabídce Zonky jsou rychlé půjčky, které jsou zákazníkům díky online zpracování bankovních transakcí poskytovány během několika minut.

 

Fintech je označení pro obor Financial Technology – „finanční technologie“. Fintech představuje různé „inovace ve finančních službách“. Označuje se tak pomyslné propojení moderních technologií se světem financí. Respektive způsoby, jak moderní technologie zefektivňují přístup k financím. Příkladem jsou například online bankovnictví, crowdfundingové portály, peer to peer půjčky, kryptoměny apod.

Newsletter