Důležitý milník pro banku nové generace „Hello bank! by Cetelem“

Společnost BNP Paribas Personal Finance SA o víkendu 14. a 15. října učinila významný krok ke spuštění banky nové generace pod obchodní značkou „Hello bank! by Cetelem“.

Webové stránky a systémy internetového bankovnictví společnost úspěšně převedla z domény www.cetelem.cz na www.hellobank.cz. BNP Paribas Personal Finance SA tímto okamžikem po více jak 20 letech opustila využívání obchodní značky Cetelem na českém trhu.

Zároveň došlo k aktualizaci a rozšíření všech bankovních informačních systémů. Tento krok byl zaměřený na stávající klienty a obchodní partnery.

Společnost je hrdá, že může v České republice začít rozvíjet novou obchodní značku Hello bank! jako součást skupiny BNP Paribas. Otevřené sdílení názoru klientů a vytváření banky společně s nimi je jednou z hlavních součástí filozofie Hello bank! Proto nyní banka zve všechny klienty k tomu, aby se stali aktivními členy on-line komunity Hello bank! (www.hellospolu.cz), kde se mohou podílet na tvorbě a zlepšování bankovních služeb.

Po získání první zpětné vazby od klientů a partnerů představí společnost další postup rozjezdu Hello bank! by Cetelem v České republice.

Newsletter