E-shop Kasa.cz rozšířil počet výdejních míst z 90 na 120

E-shop Kasa.cz rozšířil počet výdejních míst KasaPOINT z 90 na více než 120. A to zejména v Praze. Zákazníci si můžou zboží objednané přes internet do hodiny zdarma vyzvednout.

Pro vyzvednutí zboží mohou využít nejen prodejny elektro Euronics, ale nově i prodejny DATART. Obě značky jsou součástí skupiny HP Tronic, pod kterou Kasa.cz také patří.

„Díky tomuto spojení očekáváme třicetiprocentní nárůst v počtu obsloužených zákazníků oproti stávajícímu stavu. Zároveň předpokládáme nárůst objemu tržeb o 37 procent, zejména díky navýšení počtu výdejních míst ve velkých městech,“ říká šéfka komunikace Kasa.cz Andrea Jankovcová.

DATART a Euronics mají v Česku dohromady více než 140 prodejen. Většina prodejen Euronics prošla přeměnou na DATART, vznikla tak nejhustší síť elektro prodejen v ČR. Každý zákazník bude mít obchod v dojezdové vzdálenosti do 30 minut.

 „Dopravu a dodávky zboží zajišťuje nové logistické centrum v Jirnech, které má rozlohu 30 000 metrů čtverečních. Je poloautomatizované a vybavené chytrými technologiemi, které umožní vyexpedovat až 150 000 kusů zboží denně. To je až třikrát víc než předchozí sklad v Týništi,“ říká Andrea Jankovcová.

E-shop Kasa.cz je jedním z největších online obchodů v Česku. Nabízí kompletní sortiment elektra, zahradní techniky, vybavení do dílny a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu.

Newsletter