Ekospol loni prodal přes 400 nových bytů, letos nabídne stovky dalších

Ekospol loni na předkupní smlouvy prodal přes 400 nových bytů. Tím se zařadil mezi největší hráče na trhu a potvrdil tak svou dlouhodobou pozici lídra bytové výstavby. Tu podpoří i letos, když do nabídky zařadí stovky dalších nových bytů.

„Loňský rok byl pro EKOSPOL opět úspěšný. Nejen že jsme klientům prodali více než čtyři stovky kvalitních bytů, ale jako jeden z mála developerů jsme zahájili také novou výstavbu, a to hned dvou velmi žádaných projektů. Podle dat Českého statistického úřadu jsme tak dosáhli 23procentního podílu na celkovém počtu zahájených bytů v pražských novostavbách,“ uvedl Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva Ekospolu.

V podobném trendu chce firma pokračovat i letos, do nabídky proto nově zařadí stovky nových bytů v několika projektech. „Od začátku roku přidáváme do nabídky každý měsíc vždy několik desítek bytů. V tomto roce také zahájíme prodej dalších nových bytů ve vyhledávané pražské části Barrandov, kde náš nový projekt přinese celkem 306 bytů. Navážeme tím na velmi úspěšný projekt Výhledy Barrandov I, který je nyní, několik měsíců před dokončením, prakticky vyprodán. Další nové projekty budeme představovat postupně,“ dodal Korec s tím, že Ekospol v druhé polovině roku plánuje nabídnout také několik desítek atraktivních parcel pro rodinné domy.

Newsletter