Emise Fortuna Entertainment Group bude na trhu Free Market

Emise akcií společnosti Fortuna Entertainment Group N.V. bude od 2. 5. 2018 obchodována na trhu Free Market, neregulovaném trhu Burzy cenných papírů Praha. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí pražské burzy Jiří Kovařík.

Společnost Fortuna Entertainment Group N. V. na valné hromadě konané dne 15. 2. 2018 rozhodla o vyřazení svých akcií z obchodování na trhu Prime Market. Společnost v návaznosti na toto rozhodnutí podala burze žádost o vyřazení emise. Generální ředitel rozhodl o vyřazení s účinností od 2. 5. 2018. Posledním obchodním dnem na trhu Prime Market bude 30. 4. 2018.

V souladu s čl. 2 odst. 2 a čl. 3 části XIII. Burzovních pravidel může Burza cenných papírů, a.s. rozhodnout o přijetí emise k obchodu na trh Free Market bez žádosti a rovněž bez souhlasu emitenta. Podmínkou přijetí je skutečnost, že je akcie přijata k obchodování na evropském regulovaném trhu. Emise je v současné době stále přijata k obchodování na regulovaném trhu Warsaw Stock Exchange, takže uvedená podmínka je splněna.

Newsletter