EP ENERGY TRADING pokračuje v nákupu menších společností

Společnost EP ENERGY TRADING uzavřela se společností Central Energy smlouvu o prodeji části závodu. Jedná se asi o 530 odběrných míst z řad domácností i firem. Dodávky energií těmto zákazníkům od společnosti EP ENERGY TRADING začaly od 1. května.

„Akvizice vnímáme jako jeden ze způsobů, jak zvyšovat náš tržní podíl“, řekl ředitel business developmentu EP ENERY TRADING Ladislav Sladký.

„Prodejem odběrných míst společnosti EP ENERGY TRADING mohu opět věnovat více své pozornosti a času obchodním aktivitám mimo energetiku,“ dodal vlastník Central Energy Robert Bárta.

Společnost EP ENERGY TRADING je dodavatelem s dlouholetou tradicí, zajišťující dodávky elektřiny a zemního plynu více než padesáti tisícům domácnostem a firemním zákazníkům. Je součástí silné energetické skupiny EP ENERGY, nejvýznamnějšího dodavatele tepla v České republice a druhého největšího domácího výrobce elektřiny. Velikost a síla skupiny je pro Vás, zákazníky, zárukou stabilního zázemí, finanční jistoty a dlouhodobě výhodných cen energií.

Newsletter