Evropská směnárna Simplecoin slaví šesté výročí

Evropská směnárna kryptoměn Simplecoin, se sídlem v Praze slaví šesté výročí jako jedna z nejvýznamnějších burz zaměřujících se na digitální měny.

Směnárna Simplecoin byla založena v roce 2013, původně se zaměřovala na co nejjednodušší nákup bitcoinu především pro nováčky v oboru. Po šesti letech Simplecoin stále přesně odpovídá svému názvu a plní svoji misi, a je největší směnárnou v České republice s ročním obratem více než 40 milionů eur.

Od svého počátku, Simplecoin rozrůstá až o 250 procent ročně, a časem expandovala své služby aby je využívali klienty i na Slovensku, v Německu, Polsku, Španělsku a Velké Británie.

Pavel Niedoba, CEO a vlastník Simplecoinu říká: “Můj pohled na digitální měny je takový, že jsou tady navždy, protože blockchain je džinem, kterého se již nedá zatlačit zpátky do láhve. Crypto trhy jsou objektem velké spekulace posledních let: které měny zůstanou, jaká bude jejich hodnota je stále otevřená otázka, protože jsou to ještě mladé trhy”.

“Tajemství úspěchu Simplecoin spočívá v tom, že nákup kryptoměn se snaží udělat co nejvíc bezprostředním a jednoduchým. Jsem velký nadšenec digitálních měn, a věřím v jejich budoucnost, jsem rád, že mám privilegium předvést ten obor novým lidem pomoci služeb Simplecoin”.

Spolu s tím, jak se rozšiřuje Simplecoin geograficky, rovnou přidává i nové kryptoměny do portfolia, které už má Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) a nabízí další možnosti obchodování

Newsletter