Evropské i americké výnosy rostou. Dolar proti euru sílí zpět k hranici 1,1300 EURUSD. Měny regionu včera vinou rizikově averzní nálady oslabily. Koruna se krátce posunula nad 24,60 za euro, dnes ráno se obchoduje pod touto hranicí.

Fairy Tailors pro Provident zkoumají opravdový život

Kreativní agentura Fairy Tailors, která pro poskytovatele spotřebitelských půjček Provident v loňském roce připravila novou komunikační platformu z vědeckého prostředí, přesunula děj z laboratoře do otevřeného světa a uvedla nový TV spot s názvem Zkoumáme opravdový život. Jde již o páté pokračování úspěšné profesorské série z dílny Fairy Tailors. Pod spotem je podepsaný zlínský kreativní tým agentury pod vedením kreativního ředitele Marka Nieslanika.

„V posledních měsících jsme s klientem intenzivně pracovali na strategii značky. Nový spot navazuje na naše strategické workshopy, během kterých jsme nastavovali její další směřování při zachování stávající profesorské platformy. Nakonec jsme vsadili na celkové polidštění brandu a to nejen v ATL, ale prakticky na všech úrovních komunikace,” říká Marek Nieslanik, kreativní ředitel agentury Fairy Tailors.

„Naši zákazníci chtějí jednoduché, srozumitelné a férové podmínky. V novém TV spotu ukazujeme, že Provident mluví lidskou řečí a je dostupný každému,“ říká Jiří Maruščinec, marketingový specialista z Providentu.

Nový spot je součástí integrované komunikační kampaně, která mimo TV – především Prima Group a TV Barrandov – zahrnuje také outdoor, POS materiály a on-line. Kampaň trvá od října do listopadu letošního roku a předpokládá se její nasazení také v roce 2022.

Odkaz na nový spot: https://youtu.be/t0pLEI5uuJQ

Fairy Tailors je kreativní agentura s kancelářemi v Praze a ve Zlíně. Soustředí se na vývoj a produkci komunikačních kampaní a na správu sociálních sítí. Mezi nejvýznamnější klienty patří vedle Providentu také Sazka nebo Porsche.

Newsletter