Finační skupina Wüstenrot rozšiřuje pobočkovou síť

Finanční skupina Wüstenrot rozšiřuje a vylepšuje svou pobočkovou síť. Na konci srpna proběhlo otevření nového regionálního centra v Liberci. Během prázdnin uvítala první klienty také oblastní centra v Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem. Nové oranžové pobočky budou přibývat i během podzimu.

„Pořízení či vylepšení bydlení je pro každého z nás velmi důležité životní rozhodnutí. V takových situacích je role finančního poradce naprosto nezastupitelná, a proto se nyní intenzivně věnujeme rozšiřování naší prodejní sítě,“ říká Marek Hornych, ředitel interního prodeje finanční skupiny Wüstenrot.

Od druhé poloviny srpna mohou všichni zájemci o řešení bydlení od Wüstenrotu nově využít služeb finančních poradců z regionálního centra v Liberci. To nabídne nejen širokou paletu úvěrů, ale i produkty pro spořící klienty – ať už se jedná o stavební spoření, spořicí účty či termínované vklady. „Regionální centra máme kromě Liberce také v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Letos i v příštím roce bychom chtěli otevřít nová regionální centra v dalších krajských městech,“ doplňuje Hornych.

Již v průběhu prázdnin rozšířila prodejní síť Wüstenrotu oblastní centra v Mladé Boleslavi a v Ústí nad Labem. V září se pak klienti mohou těšit na modernizovaná oblastní centra v Berouně a v Opavě. „V zahušťování sítě oblastních center budeme i nadále pokračovat, nejdříve v hlavním městě,“ dodává Hornych.

Interní prodejní síť Wüstenrotu je tvořena šesti regionálními centry, 29 oblastními centry a desítkami poradenských míst po celé České republice.

Newsletter