Fortuna Entertainment Group uzavřela smlouvu s firmou Playtech

Fortuna Entertainment Group oznamuje uzavření smlouvy se společností Playtech na dodání platformy pro všechny distribuční kanály v oblasti sportovního sázení i online her.

Playtech je přední světovou společností dodávající herní software poskytující inovativní řešení významným společnostem v odvětví sportovního sázení a online her. Platforma společnosti Playtech poskytne Fortuně nezbytné nástroje potřebné k urychlení realizace strategie Společnosti, kterou je flexibilní řešení na míru pro více distribučních kanálů v oblastech sportovního kurzového sázení a online her s ohledem na jednotnou zákaznickou peněženku a management vztahu se zákazníky.

“Ambicí Fortuny je stát se největším regulovaným operátorem ve sportovním sázení a online hrách přes všechny distribuční kanály a produkty ve střední a východní Evropě. Platforma od Playtechu, jež bude přizpůsobena potřebám Fortuny, nám umožní nabídnout špičkovou flexibilní technologii uzpůsobenou pro více distribučních kanálů a více jurisdikcí. Partnerství se společností Playtech nám dále pomůže vytvořit další potenciál pro teritoriální a produktovou expanzi,“ uvedl Per Widerström, generální ředitel Fortuny.

Newsletter