Fortuna: Nový Karoq pod 480 tisíc? Vsaďte se: 1,85:1

Ačkoliv v poslední době nové modely z dílny Škody Auto nezřídka nacházejí své majitele ještě dříve, než je možné vůz na vlastní oči vidět a projet, většina Čechů si chce přeci jenom své nová auto nejprve prohlédnout, „osahat“ a hlavně porovnat poměr cena/výkon. I z toho důvodu bude zveřejnění a zejména obsah ceníku nové Škody Karoq mimořádně sledovanou záležitostí. Bookmakeři Fortuny nahlédli do ceníků konkurence, zvážili možnou strategii mladoboleslavské automobilky a základní cenu menšího bráchy Kodiaka vidí na 479.900 Kč.

„Nové škodovky se líbí a jinak tomu nebude ani u Karoqa. S rostoucí ekonomikou a kupní silou je stále více Čechů ochotno si za kvalitu made in Boleslav připlatit. Velkou konkurenci ve stále oblíbenějším segmentu SUV nicméně koncernoví kalkulátoři musí brát v potaz, proto nám necelých 480 tisíc přijde jako odpovídající startovací cena. Uvidíme, jak moc jsme se strefili, první zpětnou vazbu očekáváme právě na našich boleslavských pobočkách. Směr, který kurs v příštích dnech nabere, může být zajímavým indikátorem,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny. 

Škoda Auto se do nabídky Fortuny nedostala poprvé, už dříve měli sázkaři možnost tipovat, zda se ji mateřský WV rozhodne prodat. Na sklonku loňského roku byla k dispozici sázka na to, kolik aut po loňském rekordním roce dokáže prodat letos.

Newsletter