Fortuna získala další licenci, spustila blackjack a živou ruletu

Sázková kancelář Fortuna v Česku jako první společnost získala v únoru licenci k provozování technických her, nyní díky novému povolení od ministerstva financí může jako první tuzemská firma provozovat i tzv. živé hry. V nabídce Fortuny se tak k dnešnímu dni objevily nad rámec stávajících 48 her zcela nové typy rulety a také nejpopulárnější karetní hra blackjack.

„V únoru jsme našim zákazníkům slíbili, že nabídku budeme rozšiřovat a doplňovat i o zcela nové typy her, proto jsem velmi rád, že se nám podařilo splnit náročné podmínky regulátora a jako první firma na českém trhu vedle technických her nově nabízíme také hry živé. Ty se vyznačují zejména možností interakce s dalšími hráči a také více způsoby, jak vlastní inteligencí v rámci hry ovlivnit její výsledky,“ říká David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.     

Živá ruleta umožňuje v rámci herního stolu sledovat počínání dalších online spoluhráčů včetně sdílené komunikace prostřednictvím chatu. Totéž platí v případě blackjacku, což je navíc hra, ve které mohou sázkaři více variovat svoji hru a profitovat z výsledků úspěšných spoluhráčů. Zároveň se hráčům otevírá možnost vytvořit si soukromý stůl a hrát společně v rámci uzavřených skupin

„Fortuna byla a vždy bude společností, jejíž hlavní business tvoří sportovní kursové sázky. Získáním nové licence doplňujeme nabídku o skutečné online casino, čímž se opět přibližujeme k nejvyspělejším evropským operátorům,“ doplňuje Vaněk.

Společnost Fortuna vznikla jako první sázková kancelář v České republice. Původní česká společnost je dnes součástí mezinárodní skupiny Fortuna Entertainment Group, působící vedle Česka taktéž na Slovensku a v Polsku. Skupina dlouhodobě investuje do rozvoje produktů a služeb s cílem posílit pozici leadera v regionu střední a východní Evropy.

Fortuna byla mezi prvními operátory, kteří spustili internetové kursové sázení na všech trzích, v Česku byla první sázkovou firmou, která svým zákazníkům nabídla live streamy – přímé přenosy sportovních utkání na internetu, v loňském roce představila revoluční mobilní aplikaci. Zároveň provozuje širokou síť zhruba 600 poboček po celém Česku. Firma ctí principy zodpovědného přístupu k hraní, své marketingové aktivity realizuje formou výrazné podpory českého fotbalu napříč všemi výkonnostními úrovněmi.

Newsletter