Dolar se po ziskovém začátku týdne dostal pod tlak. Dolarový index klesl po hranici 90,7 bodů, euro proti dolaru sílí směrem k 1,2100 EURUSD. Tlaky na slabší dolar podporují procyklické měny. V zisku jsou i měny regionu. Koruna se obchoduje pod 26,15 za euro.

Fortuna získala od MF licenci na ruletu a další hry

Sázková kancelář Fortuna se stala první společností, které Ministerstvo financí udělilo licenci pro provozování technických her. Povolení, které umožňuje spuštění například internetové rulety nebo online výherních automatů firma získala 24. února 2017. Nové produkty si zákazníci Fortuny budou moci vyzkoušet během několika málo následujících dní.

„Jsme hrdí na to, že jsme jako první společnost v České republice splnili náročné podmínky definované novou legislativou a získali licenci. Rozšiřování produktové nabídky nad rámec sportovního sázení je naší prioritou. Proto jsme velmi rádi, že právě naši zákazníci budou první, kdo si v Česku zahrají online ruletu a jiné hry na internetu legálně, zcela v souladu s platnými zákony,“ řekl David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.

Newsletter