Dnešní zasedání Fedu se na trzích projevuje v nízké volatilitě. Euro proti dolaru se pohybuje v podstatě do strany na úrovni 1,2120 EURUSD. Měny regionu sílí. Koruna zpevnila pod 25,45 za euro.

Internetové televize Stream.cz propojí extrémní pořady o vaření

Internetové televize Stream.cz propojí dva pořady o vaření Luxus na talíři a ‚lidový‘ Vaříme s Mírou ve třetí pořad, kterým bude hraný seriál s názvem Žrouti. První ze šesti dílů bude odvysílán 13. května. Diváci budou moci sledovat vzájemnou rivalitu obou kuchařů Roberta Mikluše a Míry Hejduka a jejich soukromí. Novináře o tom dnes informoval šéfdramaturg Stream.cz Martin Krušina.

„Zkombinovat dohromady tři televizní formáty, dva pořady o vaření a jeden seriál, to tu ještě nikdo nezkusil. Tentokrát je to sice třikrát víc vzrušující než jindy, ale mimořádně náročné na načasování a dobrý odhad vývoje diváckých reakcí. Jestli jsme ho měli, se ukáže v půlce června, kdy všechny tři formáty vrcholí,“ uvedl šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř.

Za novým seriálem stojí tvůrci úspěšné politické satiry Kancelář Blaník režisér Marek Najbrt, producent Milan Kuchynka a scénáristé Robert Geisler a Tomáš Hodan. Letos získali za třetí sérii Českého lva za mimořádný počin v oblasti audiovize. Jejich terčem se tentokrát staly pořady o vaření a nevraživost panující mezi kuchaři v nich vystupujícími.

První z propojených pořadů s podtitulem ‚česky, ale dokonale‘ uvedla internetová televize Stream.cz na začátku dubna pod názvem Luxus na talíři a vysílá ho každé pondělí. Do naškrobeného rondonu v něm oblékla herce Roberta Mikluše, jenž v roli ortodoxního gurmeta odmítá šetřit a brát ohledy na cokoli. Španělské ptáčky svazuje stříbrnou nití, croissanty plní ovčím mozkem a kuřecí játra zastříkává koňakem Rémy Martin Louis XIII, jehož cena za lahev začíná na 48.990 korunách.

Opačným extrémem provokativně snobské cooking show jsou lidové recepty Míry Hejduka v podání herce Romana Mrázika. Ten v novém pořadu Vaříme s Mírou nabízí každou středu pochoutky jako jsou česká pizza z knedlíku, gothaj burger nebo tatarák ze salámu.

Newsletter