Jak zpeněžit data v byznysu? Učte se od expertů z Kalifornie a Madridu

Pro ty, kteří se neztrácejí v pojmech jako Data Science, Cloud Computing nebo Blockchain & Big Data, je tady vynikající příležitost, jak se stát lídrem ve svém oboru. Workshop Data X, je komplexní přehled všeho, co odborníci pracující s daty potřebují vědět, aby ve firmě nastavili úspěšnou obchodní datovou strategii. Dvoudenní akce se uskuteční 26. – 27. dubna na Vysoké škole ekonomické v Praze a organizuje ji Fakulta informatiky a statistiky VŠE v Praze za aktivní podpory xPORT Business Accelerator a Insiders 4.0. Workshop povedou experti světové úrovně z UC Berkeley v Kalifornii a IE Business School v Madridu.

Nová průmyslová revoluce je zde a je čas naučit se, jak z ní vytěžit maximum. Dvoudenní workshop v angličtině Data X je určen pro profesionály z řad firem, obchodní manažery a špičkové studenty, kteří se aktivně pohybují ve světě dat a datové analytiky.
Na intenzivním workshopu získají praktické zkušenosti se současnými technologiemi, které jim mohou pomoci vyřešit konkrétní problémy v praxi.

„Existuje mnoho programů, které se zabývají tím, co lze dělat s AI, daty a Blockchain. Tato Masterclass se kromě toho zaměřuje především na to, jak tyto nástroje a technologie skutečně využít v reálném životě,“ říká Ikhlaq Sidhu, profesor a vědec na UC Berkeley v Kalifornii a jeden z přednášejících na Data X.

Účastníci workshopu budou živě diskutovat a učit se, jak se data a algoritmy projevují ve vztahu k obchodní strategii, vedení, kultuře a podnikatelským cílům firmy. Dozví se o daty řízených obchodních modelech a jak lze výkon dat zpeněžit. Účastníci se také naučí prakticky používat nástroje z oblasti Data Science a umělé inteligence. Seznámí se s moderními softwary a technikami určenými pro zpracování dat, provádění analýz, predikci, nasazení aplikací a mnoho dalšího. Připraveny jsou také případové studie orientované na budoucnost Data Science a Big data, Cloud Computing.

Workshop Data X povedou experti:
IKHLAQ SIDHU – Profesor a vědec na UC Berkeley a expert v oblasti technologií, inovací a vedení. Vymyslel technologii používanou ve Skypu a další internetové komunikace. Má více než 60 patentů a rozběhl 4 společnosti. Vyvinul kurz Data X a založil Centrum pro podnikání a technologii na #1 veřejné univerzitě na světě, UC Berkeley.
ALEXANDER FRED-OJALA – Výzkumný ředitel laboratoře Data Lab a spoluzakladatel Blockchain Lab v Sutardja Center for Entrepreneurship and Technology na Kalifornské Univerzitě v Berkeley. Vede mezinárodní výzkumný projekt UC v Berkeley
s názvem Innovation Index.
PARIS DE L’ETRAZ – Profesor na IE Business School v Madridu a odborník s více než 20 lety zkušeností v investičním bankovnictví a rizikovém kapitálu. Založil 5 firem v oblastech sportovního marketingu, videohry, solární energie a CRM Banking. Provozuje IE Venture lab, jeden z největších startupových Acceleratorů v Evropě.

Newsletter