Dolar navyšuje ranní ztráty. Dolarový index prolomil hranici 90,5 bodu, euro proti dolaru zpevnilo nad 1,2140 EURUSD. Měny střední a východní Evropy profitovaly z tržního sentimentu naladěného k ochotě riskovat. Koruna se posunula k hranici 26,12 za euro, aktuálně ale zisky smazala a je jediná z regionu v mírné ztrátě.

Jan Müller je novým ředitelem marketingové komunikace Monety

Novým ředitelem marketingové komunikace MONETA Money Bank je od února Jan Müller. V bance bude mít na starosti strategii, plánování a realizaci marketingové komunikace. Bude zodpovídat za veškeré marketingové aktivity banky.

Jan Müller má 20 let komplexních zkušeností s marketingovou komunikací, vedl postupně týmy a projekty v komunikačních agenturách, v médiích a na klientské straně.

Po manažerských pozicích v reklamních agenturách zastával od roku 2006 funkci marketingového ředitele TV Prima. Jeho další kroky vedly v roce 2008 do čistě mediálního prostředí, konkrétně do agentury OMD Czech na pozici Client Service Director, kde si doplnil zkušenosti o oblast mediálních strategií a plánování. Zde byl zodpovědný mimo jiné i za mediální launch Air Bank. V květnu 2013 pak přestoupil do České spořitelny, kde se staral o retailovou marketingovou komunikaci značky včetně jejích dceřiných společností až do listopadu 2016.

Newsletter