Jisté peníze zpět a jednoduchost. Používat cashback se dnes skutečně vyplatí

Tipli.cz

Stačí začít nákup na internetu proklikem z cashbackového portálu, a po zaplacení dostanete procenta z utracené částky zpět. Díky této jednoduchosti obliba cashbackových webů neustále roste. Jedním z nejpopulárnějších je Tipli.cz, se kterým získáte nejen peníze zpět, ale také slevové kupony nebo akční letáky k prohlížení online.

Za 4 roky fungování vyplatil český web Tipli.cz uživatelům na odměnách více než 164 milionů korun a expandoval na Slovensko, do Polska, Rumunska a chystá se vstoupit na trh v Maďarsku. Proč je tak oblíbený? Vynikající zákaznická podpora a skutečnost, že vratky za nákupy fyzických osob se nemusí danit, jsou jen třešnička na dortu.

V jednoduchosti je krása

Základem je snadné používání. Otevřete Tipli.cz, najdete svůj obchod, kliknete na „Nakoupit“. Tím se přesměrujete přímo do e-shopu, kde nákup včetně platby dokončíte. Tipli vás následně odmění předem stanovenými procenty z ceny nákupu. Proč? Protože jste mu pomohli vydělat. Tipli svým fungováním dělá totiž obchodům reklamu a přivádí jim zákazníky. Za každý nákup, který zařídí, dostane provizi a její většinu pošle vám, jako odměnu za to, že jste mu pomohli vydělat.

Výhody cashbacku od Tipli

Abyste mohli dostat peníze zpět, stačí se na Tipli zaregistrovat. Bezplatná registrace jednak umožňuje spárovat nákup s uživatelem, jednak neustále vidíte, kolik peněz už jste na odměnách za nákupy ušetřili. Také máte přehled o tom, které odměny byly připsány a které už i potvrzeny obchodníky (ti čekají na uplynutí doby pro odstoupení od smlouvy apod.). Většina procesů funguje automaticky, takže odměnu máte připsanou zpravidla do 48 hodin. Nemusíte se přitom bát o soukromí; obchodníci nesdělují, za co platíte.

Odměny si můžete nechat vyplatit na bankovní účet kdykoliv chcete, jelikož Tipli nemá podmínku minimální naspořené částky a pošle vám klidně i první korunu. Zároveň si ale můžete odměny bez obav spořit, protože nedochází k jejich expiraci.

Peníze zpět ve stovkách obchodů a služby navíc

Při výběru cashbackového portálu je důležité nejen sledovat, kolik můžete ušetřit, ale také počet partnerských obchodů. Tipli má ve svém portfoliu přes 1500 e-shopů a u více než 850 z nich poskytuje peníze zpět. U všech obchodů máte také jistotu, že Tipli hlídá dostupné slevy a slevové kupony. Nikdy se vám tak už nestane, že byste propásli sezónní slevy nebo mimořádné nabídky. Slevové kódy do e-shopů můžete přitom využívat i bez registrace. Myslelo se ovšem i na kamenné prodejny, a to ve formě online akčních letáků.

Na Tipli si hravě prohlédněte všechny slevové letáky, nejen ty, které vám chodí do schránky. Nebo můžete papírové reklamní letáky odmítnou úplně a pomoct tak šetřit přírodu. Tipli zveřejňuje jak aktuální letáky prodejen potravin, tak i nábytkových firem nebo obchodů s oblečením. Prostě všechny slevy na jednom místě.

Ušetříte s každým nákupem

Stačí nakupování začínat na Tipli. Prodělat nemůžete, protože za službu nic neplatíte. Navíc v době, kdy nakupujeme online více než kdy dřív, se využívat cashback opravdu vyplatí. Velkou výhodou Tipli je, že si můžete stáhnout chytrý doplněk do prohlížeče, který vás upozorní, když otevřete partnerský obchod, takže na používání Tipli pak už nemusíte myslet. Potřebovat budete maximálně trochu trpělivosti. Ačkoliv je šetření s Tipli jednoduché, například zahraniční obchod AliExpress si někdy dává s potvrzením odměny na čas.

 

 

 

Newsletter