Tlaky na slabší dolar přetrvávají. Dolarový index se posunul k hranici 90,2 bodů, euro proti dolaru krátce atakovalo 1,2140 EURUSD. Měny regionu nenabraly jasný směr. Polský zlotý drží mírné zisky, ve ztrátě je forint a koruna. U české měny se ukazuje, že hranice 26,09 za euro by mohla fungovat jako support.

Kampaň Incomakeru je na Fundliftu navýšena na 8,5 mil. Kč

Kampaň Incomakeru byla na Fundliftu čerstvě navýšena z původních pět milionů na 8,5 milion korun. Do konce kampaně tak zbývá 21 dní.

Každý, kdo ode dneška do Incomakeru investuje bez ohledu na výši investice a bez ohledu, zda jde o nového investora nebo investici opakovanou, může poslat na email info@fundlift.cz svůj tip, jaké sumy kampaň Incomakeru nakonec dosáhne. Ten, jehož tip bude nejblíž, vyhrává vyhlídkový let malým letadlem z letiště Slaný. Pokud bude více stejných výherních tipů, vyhrávají všechny. Vaše typy tým Fundliftu přijímá do pátku 20. dubna.

Incomaker je česko-portugalský startup, který pomocí vlastního inteligentního softwarového řešení zbavuje firmy starostí s marketingem.

Incomaker poskytuje cloudové řešení automatizace marketingu zejména pro malé a střední firmy. Nahrazuje lidské marketéry inteligentními algoritmy a svým zákazníkům tak šetří náklady na marketing a zvyšuje jeho efektivitu.

 

 

Newsletter