Výnosy evropských jádrových zemí rostou. Euro proti dolaru mírně sílí nad úroveň 1,1770 EURUSD. Měny regionu v mírné ztrátě. Koruna v zisku pod hranicí 25,30 za euro, podporují ji sázky na agresivnější zvyšování sazeb ČNB.

Kampaň NWT na Fundliftu navýšena na rekordních 25 milionů

Kampaň NWT na Fundliftu byla navýšena již podruhé, a to na rekordních 25 milionů korun. To je maximální částka, kterou projekt nyní přes Fundlift může získat. Na investici se může podílet kdokoliv, a to již od částky 5 tisíc korun výměnou za 3leté dluhopisy s ročním úrokovým výnosem 6,0 %. 

Jedna ze společností impozantního technologického holdingu NWT, společnost NWT Invest, poptává prostřednictvím investiční platformy Fundlift financování svého developerského projektu Park Tower v srdci města Zlín.

NWT Invest, s.r.o. je součástí skupiny jedné z největších inovačních a technologických firem v České republice, zaměřující se na integraci projektů s účastí celého holdingu NWT. Jedná se o společnost držící podíl ve 13 společnostech, kdy jednou z nich je entita realizující výstavbu projektu Park Tower.  

Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Fundlift byl spuštěn v květnu 2016.

Newsletter