Kampaň RIGHT POWER je po navýšení na 3,4 mil. Kč zafinancována

Kampaň slovenské společnosti RIGHT POWER byla na Fundliftu úspěšně zafinancována, a to i po navýšení cílové částky ze dvou na 3,4 milionu korun. Investorům to trvalo zhruba 30 hodin. RIGHT POWER na Fundliftu vydala čtyřleté dluhopisy se sedmiprocentním ročním úrokovým výnosem.  

„Jsme rádi, že můžeme investorům vedle investic do začínajících projektů nabídnout také příležitost zhodnotit své prostředky investicí do velké a historicky velmi úspěšné firmy. Kampaň RIGHT POWER potvrzuje fakt, že zájem o podporu investorské komunity mají i takto velké firmy s dlouholetou historií, pro které je spojení s větším počtem investorů strategicky velmi přínosné,“ dodává CEO Fundliftu Radek Musil.

RIGHT POWER, a.s. je slovenská společnost vyrábějící a distribuující elektřinu a teplo koncovým zákazníkům ve střední Evropě. Již od roku 2006 patří mezi přední energetické společnosti v Čechách a na Slovensku. V minulosti se zabývala dodávkami elektřiny a zemního plynu koncovým zákazníkům v Čechách a na Slovensku a se svými 70 tisíci koncovými odběrateli patřila mezi největší dodavatele v tomto segmentu. V roce 2016 RIGHT POWER, a.s. odprodala divizi zabývající se maloobchodní distribucí energie a v současné době se soustředí na provozování lokálních distribučních soustav a tepelných hospodářství, rozvoj obchodování s komoditami a expanzi na zahraniční trhy v oblasti dodávek komodit pro koncové zákazníky.

Newsletter