Dolarový index dnes ráno oslabil pod 91 bodů. Euro díky slabému dolaru zpevnilo nad 1,2100 EURUSD. Měny regionu včera vykázaly ztráty. Středový kurz koruny se pohybuje kolem 26,40 za euro.

Klienti AAA Auto si budou moci vůz předvybrat pomocí QR kódů

Největší český prodejce ojetých a zánovních vozů AAA AUTO zavádí v popisech nabízených vozů QR kódy, které zákazníkům pomohou zorientovat se v nabídce konkrétní pobočky a pohodlně vybrat ten pravý vůz za pomoci aplikace Garáž. Propojení přímého a on-line nakupování představuje další cestu, jak společnost AAA AUTO uplatňuje při zvyšování zákaznického komfortu inovace.

Zákazníci, kteří mají telefon s operačním systémem Android nebo iOS, si mohou výběr ojetého automobilu značně zjednodušit. Vozy na pobočkách společnosti AAA AUTO totiž jsou při zařazování do nabídky opatřovány QR kódem. Ten zákazníkům v mobilu zobrazí veškeré informace na kartě konkrétního vozidla, které si právě na pobočce prohlížejí, a uloží ji do mobilní aplikace Garáž. Poté
už si může zákazník kdykoli a kdekoli zpětně prohlížet karty všech automobilů, které ho zaujaly, nebo je ukázat prodejci. Není proto již nutné ručně si opisovat informace o autě, ani si je fotit pro pozdější potřebu.

„Využití QR kódů při výběru vozu pomůže zákazníkům snadněji najít a porovnat parametry automobilů, o které mají zájem. To otevírá cestu k personalizovanému doporučení podobných automobilů i z jiných poboček. Zároveň budeme moci zákazníka informovat o nově vykoupeném vozidle v nabídce, které odpovídá povaze předešlých prohlížených vozů,“ vysvětluje Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO International.

Aby QR kódy mohly poskytnout informace o vozidle, je nutné, aby byl potenciální zájemce přihlášen na svůj účet v aplikaci Garáž. Po načtení kódu, který je k dispozici na informační ceduli za sklem nabízeného auta, se v prohlížeči mobilního telefonu otevře karta vozu a automaticky se přidá do Garáže. Pokud uživatel nemá v aplikaci účet, bude vyzván k registraci. V případě potíží s fungováním QR kódu bude možné se ke kartě vozu dostat pomocí ručního zadání SPZ.

„Naším cílem je pomocí technologických a procesních inovací výrazně zlepšit zákaznický zážitek z nakupování vozů a neustále rozšiřovat možnosti, jak zajistit zákazníkům pohodlný přístup k informacím o naší nabídce,“ uzavírá Karolína Topolová.

Newsletter