Euro umazává proti dolaru část včerejších ztrát a posouvá se nad 1,1640 EURUSD: Měny regionu mírně sílí. Koruna se po včerejším oslabení obchoduje nad 25,60 za euro, je tedy nejslabší od července.

Konference Franchising Forum se uskuteční již 11. října

Česká asociace franchisingu pořádá v roce 2018 již 16. ročník tradiční konference Franchising Forum, která se letos uskuteční 11. října od 9:30 do 17 hodin v prostorech OKsystem na pražském Pankráci. Tématem konference bude „Tuzemský nebo zahraniční koncept? Expandovat nebo si více upevnit postavení na našem trhu?“ Letošní rok akci doplní i Master franchisová konference 2018.

Konference Franchising Forum 2018 je určena pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu, dále také pro začínající podnikatele, kteří by rádi podnikali pod již zavedenou značkou. Na své si přijdou také ti, kteří si chtějí své jméno na trhu teprve vybudovat. Letos 11. října se uskuteční již 16. ročník této konference.

Program je rozdělen do několika částí. Návštěvníky uvítá Jan Gonda, prezident České asociace franchisingu, zároveň master franchisant úspěšného španělského konceptu NATURHOUSE. Účastníci konference se dozví rady, zkušenosti a doporučení z praxe pro jednání se zahraničními franchisovými systémy při nákupu master-licencí nebo individuálních licencí a na co si dát pozor při uzavírání master-franchisových nebo franchisových smluv. Následně budou představeny nové franchisové systémy, které vstupují na český a slovenský trh a hledají zde své nové master-franchisové nebo franchisové partnery.

V rámci Master franchisové konference se představí zahraniční franchisové koncepty s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku. V rámci konference vystoupí například Ing. Aleš Tulpa – mezinárodní franchisový poradce, AVEX systems.

„Začínající podnikatelé ani zkušení franchisanti by si neměli nechat ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem a investovat do kvalitních a na trhu prověřených franchisových konceptů,“ míní Jiří Krajča, project manager České asociace franchisingu.

Konference získala významné ocenění České asociace franchisingu „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“ jako nejlepší akce roku 2016. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo přes 900 zájemců o franchising a představeno bylo více než 80 nových franchisových systémů.

Přihlášky na Franchising Forum a Master franchisovou konferenci jsou možné online do 10. října 2018.

Partnerem konference Franchising Forum 2018 a Master franchisové konference 2018 jsou Komerční Banka a OK POINT.

Newsletter