Konference Wo.men představí sedm inspirativních žen

Třetí ročník konference Wo.men, na níž promluví inspirativní ženy jako například Tereza Salte nebo Pavlína Louženská,  se bude konat 9. dubna v pražské Microsoft Event venue. Akci pořádá institut GrowJOB Petra Ludwiga. Více informací naleznete zde.

Konference jako již tradičně nabídne pohled celkem sedmi zajímavých žen. Slova se ujme například moderátorka DVTV a umělkyně Emma Smetana, vedoucí oddělení inovací a produktu v agentuře 2FRESH a zakladatelka skupiny #holkyzmarketingu Pavlína Louženská. Více o svých zkušenostech s předsudky a stereotypy doplní Denisa Dědičová, lektorka vzdělávání a zakladatelka módní značky Deedivine. Chybět nebude ani Tereza Salte, blogerka a zakladatelka Elite Bloggers Hub, blogerského „obýváku“, kde se schází a tvoří známé české blogerky. Vybraným otázkám se budou věnovat všechny dámy během půlhodinových projevů.

Dubnová konference je v pořadí třetí, kterou v tomto roce GrowJOB představil a zároveň se chystá na mnoho dalších. „Po kritickém myšlení, osobním růstu a ženách se dále zaměříme například na  LeaderShip, kde promluví nejúspěšnější zástupci start-upů, korporací a neziskovek. Veškeré aktuální termíny konaných událostí zveřejňujeme s předstihem na webových stránkách events.growjob.com,“ dodává Aneta Drábková, Marketing & Events manažerka GrowJOB Institute. 

 

Newsletter