Korporátní Právnickou firmou roku 2017 byla vyhlášena Weinhold Legal

Advokátní kancelář Weinhold Legal byla v žebříčku Právnická firma roku 2017 vyhlášena vítězem ocenění v kategorii Právo obchodních společností. Kromě toho byla vybrána v 9 dalších kategoriích. Weinhold Legal, která je od roku 2015 součástí globální organizace EY, je tím jednou z nejúspěšnějších advokátních kanceláří v žebříčku.

Weinhold Legal tak navázala na vynikající výsledky v předchozích ročnících žebříčku Právnická firma roku. Letošní jubilejní desátý ročník se konal pod záštitou ministra spravedlnosti ČR a České advokátní komory.

„Toto ocenění je vysokým ohodnocení práce celého týmu Weinhold Legal. Korporátním právem se zabývá prakticky každá advokátní kancelář – o to více nás těší, že jsme uspěli právě na tomto hojně obsazeném poli,“ říká Daniel Weinhold, vedoucí partner Weinhold Legal. „Množství kategorií, ve kterých jsme uspěli, je výsledkem jedinečných multidisciplinárních řešení, k jejichž průkopníkům patříme a při kterých těžíme ze synergií v rámci celé skupiny EY.“

„Spojení naší poradenské činnosti s právní expertízou Weinhold Legal nám umožňuje nabízet unikátní servis z hlediska rozsahu služeb i expertízy našich odborníků. Velice mě těší, že se výsledek naší spolupráce opět potvrzuje v žebříčku Právnická firma roku“, říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

Weinhold Legal byla vybrána mezi „Velmi doporučovanými kancelářemi“ v kategoriích:

Fúze a akvizice

Kapitálové trhy

Telekomunikace a média

Duševní vlastnictví

Kromě toho získala ocenění „Doporučovaná kancelář“ v kategoriích:

Developerské a nemovitostní projekty

Restrukturalizace a insolvence

Bankovnictví a finance

Veřejné zakázky

Pracovní právo

Daňové právo

Newsletter