Kovy, Daniel Landa a Tomáš Šebek pod jednou střechou

Na podzimní konferenci Leadership vystoupí známé tváře i odborníci. Proč dělal kouzelníka Žita a čemu se věnoval posledních pár let v Afghánistánu? Jak budovat komunitu v online světě? Co dnes lidi opravdu táhne ke spolupráci? Nejen o tom bude hovořit celkem sedm řečníků na konferenci Leadership, kterou pořádá institut GrowJOB 19. září v pražském kině Dlabačov od 17:00. Chybět nebude mladý influencer Kovy, zpěvák Daniel Landa nebo chirurg a účastník mise Lékaři bez hranic Tomáš Šebek. Konference nabídne případové studie, praktické nástroje a inspirace od nejlepších leaderů v daných oborech.

Mít strach u pr*ele

Konference zatím představila jména šesti řečníků. Jedním z nich je i uznávaný chirurg Tomáš Šebek, který se na svých sociálních sítích k Leadershipu vyjádřil:  „Všimněte si, jak jsme zejména dnes lehce ovladatelní strachem – politika, byznys, zaměstnání, vztahy. Uvedu v přednášce hned několik knih. Poslední z nich, která mě oslovila, právě dočítám: “Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele“. Podělím se i o svůj konkrétní strach z byznysu Virtuální nemocnice www.ulekare.cz a jak se i s ním s kolegy pasujeme. To je můj příspěvek do současného celospolečenského dění.“ Z názvu knihy pak vychází i v pojmenování svého příspěvku pro zářijovou konferenci, který ponese název „Co takhle mít strach u pr*ele?“.

Slova se ujme také Daniel Landa, zpěvák a skladatel, svého času vystupující pod pseudonymem kouzelník Žito. „Daniela Landu jsme na konferenci pozvali i přesto, že může působit kontroverzně. Známe se s ním osobně, a tak věříme, že má k leadershipu co říci. Na konferenci uslyšíte jeho velmi osobní zpověď, která přiměje diváka k zamyšlení a nabourání některých předsudků. A také o tom je leadership,“ doplňuje Aneta Martinek, Marketing & Events manažerka GrowJOB Institute.

O konferenci
Již čtvrtý ročník proběhne od 17 hodin 19. září v kině Dlabačov. Kromě Tomáše Šebka a Daniela Landy se zúčastní také zakladatel institutu GrowJOB Petr Ludwig a influencer Kovy, který se letos jako řečník představil již na lednové konferenci Osobní růst.  Dále vystoupí odborníci jako Michal Šrajer, historicky první Chief Happiness Officer u nás, nebo Tomáš Ervín Dombrovský, jenž ve společnosti LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce (Jobs.cz, Seduo.cz, apod.). Klíčovým otázkám se bude věnovat celkem sedm řečníků během půlhodinových projevů.

Newsletter