Která banka v ČR nabízí internetbanking v sedmi jazycích?

Klienti Expobank CZ mají nyní možnost využívat internetové bankovnictví v sedmi jazykových mutacích. Kromě české, anglické, ruské a německé verze mohou nově ovládat internetové bankovnictví Expobanking ve francouzském, španělském a italském jazyce.

„Nabídka dalších jazykových verzí v internetovém bankovnictví Expobanking výrazně zvyšuje komfort našich zahraničních klientů. Považujeme za důležité přinášet všem klientům pohodlí a jednoduchost při správě bankovních operací. Naše internetové bankovnictví tedy reflektuje aktuální světové trendy a našim klientům nabízí vyřízení všech běžných záležitostí online, bez ohledu na to, kde se nacházejí a v jakém čase bankovní transakci provádějí,” uvádí Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace Expobank CZ.

 

Expobank CZ a.s. působí na českém trhu od roku 1991 a za dobu svého působení si vybudovala pozici moderní banky poskytující služby pro korporátní, privátní a affluentní individuální klienty. Banka v minulosti změnila akcionáře a své obchodní jméno. Na českém trhu působila pod názvem BAWAG Bank CZ a.s. a od roku 2008 vystupovala banka pod názvem LBBW Bank CZ a.s. jako dceřiná společnost německé LBBW. Majoritním vlastníkem české banky je Igor Kim, strategický investor aktivní v ruském a evropském bankovním sektoru.

Newsletter