Leo Express spouští mobilní aplikaci pro nákup jízdenek

Multimodální mezinárodní dopravní společnost Leo Express dnes spustila novou mobilní aplikaci pro nákup a správu jízdenek. Jedná se o další krok ke zlepšení zákaznického servisu po únorovém spuštění nového webu na doméně www.leoexpress.com.

„Chceme našim cestujícím maximálně usnadnit cestování, proto jsme připravili nový web a vyvinuli novou mobilní aplikaci pro Android a iOS. Aplikace bude sloužit primárně pro nákup jízdenek, správu zákaznického účtu a přehled nejaktuálnějších informací,” uvedla Stanislava Šremrová, marketingová ředitelka společnosti. Jízdenku tak lze nově koupit nejen na webových stránkách, pokladnách a u partnerských prodejců, ale také přes dnes populární nativní mobilní aplikace.

„Nový web a mobilní nástroje jsme přizpůsobili zejména naší mezinárodní síti, různým druhům dopravy a stále narůstajícímu počtu cestujících, kteří nakupují jízdenky právě z mobilních telefonů,“ doplňuje Stanislava Šremrová. Cestující tak pohodlně vyhledá například cestu minibusem ze Zlínska přímo z domu k vlaku do Prahy nebo autobus do Salzburku. Zjistí také, kdy se dostane z pražského letiště minibusem na vlak a dále na Slovensko nebo již brzy přímým vlakem do Polska.

Online je více než 70 % zákazníků Leo Express, na „offline zákazníky“ ale společnost rozhodně nezapomíná. Jízdenky mohou koupit na pokladnách Leo Express, u partnerských prodejců a nově například ve vybraných prodejnách Relay.

Newsletter