Dolar dnes ráno umazává část zisků nabraných po včerejším zasedání Fedu. Proti dolar se obchoduje zpět kolem hranice 1,1700 EURUSD. Včerejší posílení dolaru posunulo koruna zpět k 25,40 za euro. Dnes ráno kurz nabírá mírné zisky směrem pod tuto hranici.

Lepší.TV: Výhody TV přes internet aneb jak nebýt otrokem vlastní TV

Určitě se vám to stalo, spěcháte z nákupu, abyste byli doma včas na premiéru velkofilmu, na který vás upoutávky lákají celý týden anebo vám kamarádka položí telefon, protože jí právě začíná další díl nekonečného seriálu. Je tohle ve 21. století ještě nutné? Ti zvídavější dávno ví, že není. Můžete totiž sledovat kdykoliv, cokoliv a navíc kdekoliv. Pořady si můžete nahrávat, sledovat je zpětně a pouštět si je třeba v autobusu cestou do práce. Víte jak na to?

Sledování IPTV

Odborný pojem IPTV značí sledování televize přes internetový protokol, neboli přes IP. Možná vás napadne, že se jedná o sledování televize přes internetové stránky – jako tomu je ku příkladu České televize. Nenechte se zmýlit. IPTV mohou sledovat jen ti, kteří si ji předplatili, protože má svou vlastní privátní IP síť, kterou také putuje. Abyste takovou televizi mohli sledovat, je potřeba mít připojení k internetu. Pořízení set-top boxu se pak liší na základě stáří televize.

Oblíbenost IPTV stoupá

Oblíbenost IPTV stoupá, o čemž svědčí i data Lepší.TV. A jak dodává Pavel Górecki za televizi přes internet Lepší.TV, www.lepsi.tv: „Den je dlouhý a karanténa taktéž. Čili jsme skutečně zaznamenali nárůst klientů, což dokazují i aktuální čísla: od 12.10.2020 do 12.11.2020 evidujeme nárůst o 20,4 % klientů“

Sledování zpětně

Jednou z hlavních výhod IPTV je možnost cokoliv sledovat zpětně. Například Lepší.TV nabízí možnost sledovat filmy, seriály a další televizní programy více než čtvrt roku zpětně. Konkrétně se jedná o 100 dní. Nemusíte se tak bát, když vám uteče poslední díl anebo když vám utečou klidně i tři díly oblíbeného seriálu.

Sledování filmů, seriálů a televizních programů odkudkoliv

Další nespornou výhodou je možnost sledovat filmy, seriály a jakékoliv pořady z kteréhokoliv zařízení. Diváci tak nejsou lapeni do spárů televizního přístroje. Ve svém výběru mají téměř volnou ruku a mohou si tak vybrat sledování na tabletu, počítači i telefonu. Navíc je jedno, kde a za jakých okolností si vysílání pustí. Mohou tak udělat cestou ve vlaku na svém tabletu či telefonu anebo rodiče mohou pustit svým dětem pohádku během cesty autem či si můžete pustit film během přípravy oběda i večeře.

Nepřeberné množství stanic, základních i prémiových

Třetí výhodou je množství stanic, které mohou diváci sledovat. Kromě základních je často na výběr i mnoho prémiových. Konkrétně Lepší.TV svým divákům nabízí 119 stanic a 1414 filmů. Mezi prémiovými stanicemi můžete nalézt například stanici HBO, Joj Cinema, Nickelodeon, Love Nature, Nova sport 1 anebo také Cinemax.

Archiv v hlavní roli

V pořadí čtvrtou, nicméně velkou výhodou, je samotný televizní archiv, ze kterého si vybere úplně každý to, co jej zajímá. V televizním archivu Lepší.TV můžete nalézt tisíce filmů, seriálů, dokumentů pohádek i sportu online, které díky aplikacím můžete sledovat třeba i ze zahraničí.

Uživatelé IPTV se tak z pasivních rolí diváků dostávají do rolí, kdy si sami vytváří svůj televizní program, který nekončí po závěrečných titulkách konkrétního filmu či seriálu. Mohou si pouštět filmy a seriály dle vlastní nálady a po dobu, co sami chtějí a z kteréhokoliv místa.

TIP na Lepší.TV

Za základní cenu 199 Kč (dokonce nyní první měsíc je na vyzkoušení jen za 1 korunu!) máte v ceně kompletní nabídku 119 programů od klasických českých, přes vybrané slovenské a polské stanice, či řadu sportovních i dětských stanic či zábavy pro dospělé. A kdyby vám to náhodou bylo málo, můžete si dokoupit i filmový balíček s dalšími programy – HBO a CINEMAX včetně jejich videotéky, které mají v zásobě dalších 1200 titulů! Více na www.lepší.tv

Newsletter