Mrakodrap vytištěný na 3D tiskárně? Chcete v Praze potkat autora?

Vizionář Chris Kelsey, který má ve svých 20 letech na kontě už dva mimořádně úspěšné podnikatelské projekty, se v roli řečníka objeví na české podobě největší celosvětové akce na podporu podnikání Global Entrepreneurship Week. Týden podnikání organizuje European Leadership and Academic Institute (ELAI).

Jak v sedmnácti letech vybudovat startup, který má hodnotu milionů dolarů a zaměstnává desítky lidí? Jak mít o dva roky později na kontě další, z globálního hlediska unikátní projekt, který využívá špičkové inovace?

Na hlavní konferenci Týdne podnikání, která se uskuteční ve středu 15. listopadu v pražském Slovanském domě, o tom bude mluvit jeden nejzajímavějších podnikatelů současného světa Chris Kelsey. Hlavním tématem události je totiž expanze. Tedy jak vytvářet efektivní a úspěšné strategie, jak bezpečně a zároveň dynamicky růst a jak dosáhnout vyšších firemních zisků.

Chris Kelsey je z hlediska této problematiky jedním z nejpovolanějších. V sedmnácti letech založil startup Appsitude, který o dva roky později prodal za miliony dolarů a vrhl se do oblasti stavebních 3D tiskáren. Dnes, kdy je mu dvacet, jeho druhý startup, Cazza Technologies staví v Dubaji první mrakodrap na světě vytištěný na 3D tiskárně.

K tématu se vyjádří i další mimořádně povolaní řečníci. Například Matt Komorowski, výkonný ředitel společnosti PayPal pro severní a střední Evropu, zodpovědný za růst PayPalu a tvorbu firemní strategie ve více než 30 zemích světa, Václav Muchna, spolumajitel a ředitel Y SOFTu, globálně úspěšné české firmy. Také Věra Komárová, ředitelka strategie nejúspěšnější české kosmetické společnosti Dermacol obchodující ve více než 60 zemích světa, Martin Záklasník, výkonný ředitel společnosti E.ON či investor Jan Zadák, donedávna globální viceprezident Hewlett-Packard Enterprise.

Newsletter