Na Kickstarter míří nový produkt firmy ISOLINE

Nový produkt firmy ISOLINE míří Kickstarter – energetický nápoj ESCALATE s jedinečným 3d SportTop uzávěrem, který umožňuje individuální dávkování nápoje dle potřeby uživatele. Tento produkt bude dokončen díky podpoře na investiční platformě Fundlift.

„Pro úspěšné rozjetí kampaně je rozhodujících prvních několik hodin po spuštění a co největší počet klientů, kteří si produkt objednají. V našem případě jde o stovky malých objednávek. Pokud se rozhodnete nás podpořit, pak si do kalendářů poznačte datum a čas 21.11. 18:00 hod. Vaše rychlá objednávka může významně přispět k úspěšnosti celé kampaně a získání prostředků, jež budou použity pro marketingové a exportní aktivity ESCALATE,“ uvedl šéf firmy Robert Mička.

„Pro ty z Vás, kteří objednávku uskuteční do 22.11. 12:00 SEČ jsem si dovolil připravit speciální nabídku 1+1 zdarma, tudíž za Vaše vložené peníze získáte dvojnásobné množství objednaných produktů. Budu si velmi vážit Vaší případné objednávky a poprosím Vás i o možné sdílení e-mailu Vašim přátelům či obchodním partnerům, kteří by mohli projekt ESCALATE na Kickstarter také podpořit. ,“ dodal Mička.

Newsletter