Výprodejní tlaky se dolaru nepouští. Americká měna oslabuje v dolarovém indexu i proti procyklickým měnám. Proti euru se obchoduje nad 1,1870 EURUSD. Koruna profituje z větší ochoty riskovat, kterou na FX trzích pozorujeme. Pomáhá i nárůst domácích tržních sazeb. Kurz se posunul krátce pod 25,50 za euro.

Na post Country Manager Operations v IMMOFINANZ přichází Stařík

Tomáš Stařík (36) přichází do IMMOFINANZ na pozici Country Manager Operations, aby spravoval aktiva IMMOFINANZ v portfoliu kancelářských a maloobchodních nemovitostí v České republice.

Spolu s panem Janem Jungwirthem, který zastává funkci Country Manager Finance & Support je přímo zodpovědný představenstvu společnosti IMMOFINANZ ve Vídni.

Nemovitosti skupiny IMMOFINANZ v České republice představují 9,5 procenta celkového portfolia společnosti (bez Ruska) a zahrnují 21 nemovitostí v účetní hodnotě 385 milionů eur. Portfolio již existujících nemovitostí se dělí na osm kancelářských budov (což je 12,2 procenta celkového kancelářského portfolia) a 12 maloobchodních nemovitostí (tj. 10,6 procenta celkového maloobchodního portfolia).

IMMOFINANZ je společnost podnikající v oblasti komerčních nemovitostí, jejíž aktivity se zaměřují na segmenty maloobchodních a kancelářských nemovitostí na osmi klíčových evropských trzích

Newsletter