Na trh vstupuje nová česká značka čisticích prostředků AYETO Eco

Na domácí trh vstupuje nová česká značka AYETO Eco, ekologické čističe moderní domácnosti. Produkty představují inteligentní čističe pro domácnost, které hledí na podzemní vody a vše okolo nás. Respektují přírodu a chtějí přispět k její udržitelnosti. Nezatíží ani peněženku, jejich cena se pohybuje od 199 Kč.

Produkty se skládají pouze ze surovin pyšnících se certifikací francouzské certifikační organizace ECOCERT, ta je zárukou ekologie a kvality. Vývoj produktů trval téměř dva roky a do značné míry ho zkomplikovala pandemie coronaviru. Zaběhlé cesty zkrátka nefungovaly.

„Jako nejtěžší považuji výzvu ve vývoji produktů, kterou jsme si dali. Vytvořit unikátní formu, něco nového, co bude mít vynikající čistící schopnosti, bude stoprocentně eco, a která sníží plastový odpad domácnosti na minimum. Také jsme potřebovali, aby byla ve výsledku velmi, velmi ekonomická. To se podařilo a přicházíme s inovací, která jistě osloví mnoho stejně smýšlejících lidí jako jsme my,“ představuje úvodem Alexandr Řeháček zakladatel AYETO Eco, ayetoeco.cz.

Zdraví, příroda i design

Hlavním cílem značky je předávat zkušenosti mezi spotřebitele a změnit zažité vnímání prostředků pro péči o domácnost, ale i vlastní zdraví. Tým vývojářů stojící za recepturou produktů chce ukázat, že v dnešní době není potřeba používat tvrdou chemii, vdechovat jedovaté látky, a riskovat tak vznik alergií, astmatu a kožních onemocnění.  Produkty AYETO Eco představují moderní pojetí a pohled na tak běžnou věc jakou je každodenní úklid. „Při vývoji jsme se inspirovali color marketingem a podařilo se nám vytvořit brand, který můžeme vnímat jako doplněk a součást interiéru,“ doplňuje k obalům Alexandr Řeháček.

Univerzálnost v podobě práškových koncentrátů

AYETO Eco funguje na bázi účinných tenzidů. Řada aktuálně sestává z 8 produktů. S ohledem na ekologii přichází s produkty ve formě práškových koncentrátu, které nabízí jako náhradní náplň ke stávajícím obalům. „Nejen, že tak eliminujeme spotřebu plastů, ale zákazníkům tak nabízíme ideálního pomocníka, kterého lze jednoduše ředit vodou a připravit tak účinný prostředek k úklidu celé domácnosti,“ popisuje Alexandr Řeháček z AYETO Eco.  Produkty jsou aktuálně dostupné na e-shopu, v budoucnu i drogeriích a supermarketech.

„Celý svůj život žiji v úžasném prostředí obklopen nádhernou přírodou. Piji čistou studniční vodu a velmi dobře si tento benefit uvědomuji. Vážím si tohoto daru, který pro mnohé není samozřejmostí, a proto vedu i své děti k tomu, aby měly cit pro zelenou energii, pochopení a lásku k přírodě,“ říká závěrem Alexandr Řeháček zakladatel AYETO Eco.

PRODUKTOVÉ TIPY

AYETO Eco – Ekologický úklid domácnosti, Univerzální čistič na všechny povrchy

Multifunkční ekologický čistič Ayeto, s kterým můžete účinně pečovat o čistotu pevných ploch, tedy o nábytek, podlahu. Vhodný bude do celé domácnosti. Zákazníci ocení jeho odmašťovací schopnosti. Produkt dodává lehký lesk, vůni čistoty a svěžesti. V produktu jsou také přírodní změkčovadla a příjemná vůně esenciálních olejů (pomeranč, máta a levandule).

1000 ml, 199 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

AYETO Eco – Ekologický úklid domácnosti, práškový koncentrát 250 g (na 25 litrů)

Účinně a šetrně odstraňuje nečistoty z veškerých vodou omyvatelných povrchů.

Návod na přípravu: Prázdnou láhev (1000 ml) napusťte do poloviny vodou o teplotě 40 °C. Přidejte dvě středně velké čajové lžičky prášku Ayeto (cca 10 g). Po chvíli se prášek Ayeto zcela rozpustí a nebude tvořit pěnu. Následně dolejte láhev opět teplou vodou do plna. Nasaďte aplikátor a obsah důkladně protřepejte. Nyní je váš ekologický pomocník připraven k úklidu.

Použití: Hotový přípravek slouží k úklidu celé domácnosti. Jemně a důkladně vyčistí nečistoty a můžete s ním pracovat univerzálně. Skvělý, inteligentní pomocník, který se vyplatí a funguje.

250 g | 1 litr = 16 Kč, 399 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

AYETO Eco – Ekologický gel na mytí nádobí, 1000 ml

Ayeto prostředek na mytí nádobí je směs jemných, přírodních cukrových tenzidů vyráběných z cukrové řepy a směsi esenciálních olejů, především pomerančového a mátového, které výborně odmašťují. Přípravek se vyznačuje bohatou, sametovou pěnou s dlouhou výdrží a vysokou účinností. Už při malém dávkování máte s produktem Ayeto jistotu, že skvěle a účinně čistí. Navíc myslí na podzemní vody a přírodu. V podstatě je to všestranný, ekologický čistič do kuchyně. Povzbuzující a svěží vůni dodávají přírodní látky. S produktem můžete umývat také dětské nádobí dětem od tří let.

1000 ml, 199 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

YETO Eco – Ekologický čistič na podlahy, práškový koncentrát 250 g (na 50 litrů).

Skvěle čistí voděodolné podlahové krytiny všeho druhu bez zanechání šmouh. Vhodný pro podlahy ze dřeva, vinylu, dlažby, betonu a jiné.

Návod na přípravu: Vědro naplňte vodou o teplotě 40 °C. Na litr teplé vody přidejte jednu středně velkou čajovou lžičku (cca 5 g) prášku Ayeto. Důkladně míchejte dokud se Ayeto směs zcela nerozpustí. Nyní je váš ekologický pomocník připraven k úklidu.

250 g | 1 litr = 8 Kč, 399 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

AYETO Eco – Ekologický úklid koupelny, 1000 ml. Čistič na umyvadla, vany. WC, dlaždičky. Čistí vodní kámen.

Ekologický čistič na bázi kyseliny mléčné efektivně čistí veškeré sanitární zařízení domácnosti (WC, koupelny, kachličky, dřezy, baterie). Obsahuje směs esenciálních olejů (meduňka, pomeranč). Produkt je ECO friendly. Účinně čistí i silné znečištění a nekontaminuje podzemní vody. S produktem šetříte přírodu.

1000 ml, 199 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

AYETO Eco – Ekologický úklid koupelny, práškový koncentrát 250 g (na 25 litrů). Čistič na umyvadla, vany. WC, dlaždičky. Čistí vodní kámen.

Účinně, šetrně a ekologicky odstraňuje nečistoty, mastnotu a vodní kámen ve vaší koupelně.

Návod na přípravu: Prázdnou láhev (1000 ml) napusťte do poloviny vodou o teplotě 40 °C. Přidejte dvě středně velké čajové lžičky prášku Ayeto (cca 10 g). Po chvíli se prášek Ayeto zcela rozpustí a nebude tvořit pěnu. Následně dolejte láhev opět teplou vodou do plna. Nasaďte aplikátor a obsah důkladně protřepejte. Nyní je váš ekologický pomocník připraven k úklidu.

Hotový přípravek slouží k úklidu koupelen, toalet a sanitárních místností. Jemně, ekologicky a důkladně vyčistí veškeré nečistoty. Stačí malé množství prostředku nanášet na houbičku nebo hadřík a očistit plochy, které potřebujete. Pokud je znečištění většího rozsahu, naneste na znečištěnou plochu a nechejte chvíli působit (nenechávejte zaschnout). Následně setřete plochu čistým hadrem, případně opláchněte vodou.

250 g | 1 litr = 16 Kč, 399 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

AYETO Eco – Ekologický čistič kuchyňských povrchů, 1000 ml. Odmašťuje a čistí veškeré kuchyňské povrchy

Přírodní čistič na bázi jemných čistících tenzidů a změkčovadel. Účinně myje a odmašťuje veškeré kuchyňské povrchy. Zanechává povrchy čisté, lesklé, s příjemnou vůní. Pomerančbyl zvolen jako hlavní esenciální olej, protože má velmi harmonizující účinky a příjemně voní. Rovněž disponuje čistícími schopnostmi, které oceníte. Produkt je ECO friendly. Účinně čistí i silné znečištění a nekontaminuje podzemní vody.

1000 ml, 199 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

AYETO Eco – Ekologický čistič kuchyňských povrchů, práškový koncentrát 250 g (na 25 litrů). Odmašťuje a čistí veškeré kuchyňské povrchy.

Účinně myje a odmašťuje veškeré kuchyňské povrchy. Vhodný také na nádobí. Pečuje o vaše ruce. Skvělý pomocník do vaší kuchyně, který se vyplatí. Účinně a ekologicky čistí všechny běžné druhy nečistot. Pokud je znečištění většího rozsahu, naneste na znečištěnou plochu, nechejte chvíli působit (nenechávejte zaschnout). Následně setřete plochu čistým hadrem.

Návod na přípravu: Prázdnou láhev (1000 ml) napusťte do poloviny vodou o teplotě 40 °C. Přidejte dvě středně velké čajové lžičky prášku Ayeto (cca 10 g). Po chvíli se prášek Ayeto zcela rozpustí a nebude tvořit pěnu. Následně dolejte láhev opět teplou vodou do plna. Nasaďte aplikátor a obsah důkladně protřepejte. 250 g koncentrátu vystačí na přípravu 25 náplní základní litrové nádobky.

250 g | 1 litr = 16 Kč, 399 Kč

K dostání: www.ayetoeco.cz

Newsletter