Nejoblíbenější broker v ČR bude znám za několik dní

Anketa Broker Roku vzbudila i letos při svém zahájení velký zájem jak mezi brokery, tak laickou i odbornou veřejností. Ta ukázala opět zájem podílet se na hodnocení brokerů a přispět tak ke zkvalitnění jejich práce.

Hlasování o Brokera Roku odstartovalo dnes jednu minutu po půlnoci na internetových stránkách www.broker-roku.cz. Pořadí vzejde z hlasování veřejnosti na základě počtu obdržených hlasů.

V loňském ročníku se na stupních vítězů umístili:

  1. LYNX Broker
  2. X-Trade Brokers DM S.A.
  3. Fio banka a.s.

Soutěž pořádá akciová společnost Financial Progress Group. „Cílem ankety není jen vyhodnotit a odměnit služby obchodníků s cennými papíry, kteří působí v České republice, ale i rozšířit povědomí o nich.“ uvedl Michal Stibor, předseda ankety Broker Roku.

Soutěž je vyhlášena v jedné kategorii o Brokera Roku 2017. Do ankety jsou nominováni obchodníci s cennými papíry a finančními deriváty, kteří mají platnou evropskou licenci, působí v České republice a mají pro své klienty podporu v českém jazyce.

Internetové hlasování probíhá od 21.-27. listopadu 2017 za podpory mediálních partnerů Investree, Investujeme.cz, Roklen24, Web4Trader a partnerů bonusů pro hlasující veřejnost Czechwealth, Forex-Zone.cz, Grada Publishing.

Newsletter