Novou finanční ředitelkou Four Seasons Hotel Prague je Ioana Stanley

Four Seasons Hotel Prague dnes oznamuje jmenování nové finanční ředitelky, kterou se stala 1. července Ioana Stanley. Původem Rumunka žijící v Praze přes 12 let doposud pracovala na pozici finanční ředitelky pro Prague Marriott Hotel.

Ioana působila v rámci sítě Marriott International a má zkušenosti z hotelů pod touto značkou v zemích jako Rumunsko, Arménie, Francie, Maďarsko a Česká republika. Do Four Seasons Hotel Prague přináší bohaté zkušenosti z vedení hotelových financí sahající od otevírání hotelů, přes jejich renovace po zpracovávání klíčových finančních transakcí.

Ioana absolvovala University of Economics v Bukurešti a získala zde diplom z financí a bankovnictví. Kromě své rodné rumunštiny mluví plynně anglicky a postupně zdokonaluje také svou češtinu – v Praze žije i se svým manželem a synem. Svůj volný čas věnuje hlavně cestování a sportu, v oblibě má také zajímavé gastronomické zážitky.

O Four Seasons Hotel Prague:
Four Seasons Hotels and Resorts se řadí se svými 111 nemovitostmi ve 46 zemích světa mezi přední provozovatele luxusních hotelů. Four Seasons Hotel Prague byl otevřen v roce 2001, nachází se v atraktivní lokalitě Starého města a vítá hosty přijíždějící do Prahy na dovolenou i za obchodem. Hotel poskytuje unikátní zážitky a služby na míru, jejichž vysoký standard hosté očekávají a oceňují po celém světě.

Newsletter