Zplošťování americké výnosové křivky pokračuje. Výnos 10letého dluhopisu klesl pod 1,4 %, 30letého pod 2 %. Vidíme tlaky i na pokles reálných sazeb, 10letý TIPS klesl zpět na -0,85 % Nárůst středního konce americké výnosové křivky by měl být rizikem silnějšího dolaru. Proti euru se obchoduje pod 1,1900 EURUSD.

Novou finanční ředitelkou Four Seasons Hotel Prague je Ioana Stanley

Four Seasons Hotel Prague dnes oznamuje jmenování nové finanční ředitelky, kterou se stala 1. července Ioana Stanley. Původem Rumunka žijící v Praze přes 12 let doposud pracovala na pozici finanční ředitelky pro Prague Marriott Hotel.

Ioana působila v rámci sítě Marriott International a má zkušenosti z hotelů pod touto značkou v zemích jako Rumunsko, Arménie, Francie, Maďarsko a Česká republika. Do Four Seasons Hotel Prague přináší bohaté zkušenosti z vedení hotelových financí sahající od otevírání hotelů, přes jejich renovace po zpracovávání klíčových finančních transakcí.

Ioana absolvovala University of Economics v Bukurešti a získala zde diplom z financí a bankovnictví. Kromě své rodné rumunštiny mluví plynně anglicky a postupně zdokonaluje také svou češtinu – v Praze žije i se svým manželem a synem. Svůj volný čas věnuje hlavně cestování a sportu, v oblibě má také zajímavé gastronomické zážitky.

O Four Seasons Hotel Prague:
Four Seasons Hotels and Resorts se řadí se svými 111 nemovitostmi ve 46 zemích světa mezi přední provozovatele luxusních hotelů. Four Seasons Hotel Prague byl otevřen v roce 2001, nachází se v atraktivní lokalitě Starého města a vítá hosty přijíždějící do Prahy na dovolenou i za obchodem. Hotel poskytuje unikátní zážitky a služby na míru, jejichž vysoký standard hosté očekávají a oceňují po celém světě.

Newsletter