Novou HR ředitelkou společnosti Trask je Jana Schiffnerová

Novou HR ředitelkou společnosti Trask se stala Jana Schiffnerová. Přichází ze společnosti Ness Digital Engineering, kde řídila více než 10 let veškeré HR aktivity – jak tuzemské, tak i v regionu CEE. Do Trasku nyní přináší své zkušenosti a bohaté znalosti z mnohaletého působení v oboru technologií.

Cílem Jany bude mimo jiné kultivovat prostředí ve firmě tak, aby vyhovovalo lidem s nadšením pro technologie a inovace. Kapacitně pak Trasku pomůže s expanzí na další evropské trhy. “Trask jsou pro mě především nadšení experti s hlubokou znalostí zákazníků i technologií. Chci podpořit nejen ambiciózní vize, které mají, ale i jejich pozitivní energii a chuť inovovat,” říká Jana Schiffnerová

CEO Trasku Filip Tománek dodává: “V Janě jsme našli strategickou partnerku pro definování firemní HR koncepce a vize pro rozvoj a expanzi společnosti. Zároveň věřím, že vše dokáže uvést v praxi díky svým zkušenostem.” Předtím se například z postu HR manažerky podílela na růstu, prodeji a následné integraci firmy Logos se společností Ness. Spoluzakládala také iCollege, vzdělávací akademii pro IT startupy a podnikatele. “Ráda budu co-pilotem, který v budoucnu pomůže rozvíjet unikátnost Trasku a nastaví stabilní HR prostředí pro plánovaný růst,” dodává Jana ke svému nástupu do firmy.

Více o společnosti Trask

Společnost Trask působí na trhu od roku 1994 a je dlouholetým partnerem firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu a výroby. Mezi zákazníky Trasku patří například Česká spořitelna, ČSOB, MONETA Money Bank, Komerční banka či ŠKODA AUTO. V loňském roce společnost dosáhla obratu přes 1 miliardu korun. Nové kanceláře Trasku získaly ocenění v soutěži CBRE Zasedačka roku, jako místo podporující chytrou spolupráci. Kromě inteligentního designu zde zaměstnanci využívají i nové technologie: například rezervaci zasedací místnosti nebo pracovního místa pomocí vlastního česky mluvícího chatbota. 

Newsletter