Novou posilou HR týmu v CTP je Gabriela Smutná

Na pozici HR Operation Specialist do společnosti CTP nově nastoupila Gabriela Smutná. Ta se zde bude věnovat správě služby CTPersonnel a zázemí v CTParku Bor, které nabízí ubytovnu pro zaměstnance místních klientů. Do HR týmu jedničky na trhu průmyslových nemovitostí přichází z firem zaměřených na oblast automotive.                          

Gabriela Smutná, absolventka gymnázia Františka Křižíka v Plzni, přichází do CTP ze společností MAHLE Behr Holýšov a KDK Automotive Czech, kde působila na pozici personalistky a jejím hlavním úkolem byl nábor nových zaměstnanců.

„Neustále hledám nové výzvy a zkušenosti. Považuji za nutný stálý rozvoj osobnosti a získávání nových znalostí, a to od CTP očekávám. Na druhou stranu mám co přinést a pocit spokojenosti nad dobře odvedenou prací mě motivuje k vyšším výkonům,“ říká nová posila v CTP, Gabriela Smutná, HR Operation Specialist.

Gabriela v CTP uplatní své mnohaleté zkušenosti a zaměří se na podporu CTPersonnel, který napomáhá klientům v oblasti získávání nových pracovních sil. Ve své nové funkci bude také zajišťovat služby pro klienty v rámci komplexu ubytoven v CTParku Bor, který se v letošním roce rozšíří a nabídne dvojnásobnou kapacitu lůžek. „Ráda bych využila svých zkušeností s náborem, znalosti lokality a kontaktů. Chtěla bych zlepšit úroveň služeb, a to jak v dodávání personálu, tak v zázemí a nabídce aktivit pro zaměstnance,“ doplňuje Gabriela Smutná, HR Operation Specialist CTP.

Newsletter