Novým finančním ředitelem v EKOSPOLU je Machaň

Ekonomický sektor dlouhodobého lídra rezidenčního trhu EKOSPOLU má za sebou významné změny. Od července ho vede nový ředitel Vítězslav Machaň (31), který byl dosud zástupce ředitele sektoru. Na post hlavní účetní povýšila také Natálie Barska (30).

Jednatřicetiletý Machaň v EKOSPOLU působí od srpna 2016. Před tím pracoval jako účetní ve společnosti SWC-boco Česká republika. Vystudoval podnikovou ekonomiku na Technické univerzitě v Liberci.

Třicetiletá Barska do EKOSPOLU nastoupila na jaře loňského roku, když přišla ze společnosti Deloitte BPS. Vystudovala obory účetnictví a management firemních financí na Soukromé vysoké škole ekonomických studií. Ve svém volném čase ráda čte, cestuje a pracuje na zahrádce.

„Víťa se na své předchozí pozici velmi osvědčil, a proto věřím, že zvládne i náročnější úkoly vyplývající z jeho nové funkce. Výrazným přínosem byl i příchod Natálie, proto bylo její povýšení jen otázkou času. Věřím, že pod jejich vedením se jeden z nejdůležitějších sektorů ve firmě opět posune o něco dopředu,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec, podle nějž jde o typický příklad toho, jak mohou ti nejlepší zaměstnanci ve firmě rychle vyrůst a získat zajímavé manažerské posty.

„V naší personální politice neřešíme dobu působení ve firmě či předchozí pracovní zkušenosti. Jediné, co rozhoduje, je přínos pro firmu. Takže i mladí absolventi vysokých škol u nás mohou velmi rychle dosáhnout manažerských pozic s milionovými platy. Kromě vysoké finanční odměny a možnosti uplatnit své nápady mají naši zaměstnanci příležitost podílet se na projektech, které na dlouhá desetiletí změní podobu mnoha pražských lokalit,“ doplňuje Korec.

EKOSPOL a.s. je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice. Během letošního roku dokončil a novým majitelům předal 400 nových bytů. Během 26 let na trhu EKOSPOL úspěšně postavil 53 velkých developerských projektů pro více než 10 000 spokojených zákazníků. Všechny své projekty financuje bez využití bankovních úvěrů. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Jako jediný z velkých developerů má všechny byty vyprodány dlouho před dokončením. Společnost EKOSPOL je podle magazínu Construction & Investment Journal řazena mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy. EKOSPOL sponzoruje ZOO Tábor. Ohrožené druhy zvířat tak podpoří každý, kdo si u EKOSPOLU koupí byt. Společnost patří mezi nejžádanější tuzemské zaměstnavatele. Nabízí nejvyšší platy v oboru stavebnictví a jedny z nejvyšších v rámci celé ČR, což potvrdil listopadový průzkum časopisu Ekonom. Na každou uvolněnou pozici se do výběrového řízení hlásí mnoho set uchazečů, ročně kolem deseti tisíc lidí.

 

Newsletter