Dolar zůstává pod výprodejním tlakem. Oslabuje v dolarovém indexu i proti procyklickým měnám. Vůči euru se obchoduje nad 1,1880 EURUSD. Měny regionu těží ze slabšího dolaru a z lepšího tržního sentimentu. Jediná koruna krátce oslabila zpět nad 25,50 za euro, aby se poté vrátila zpět pod tuto hranici.

Novým ředitelem marketingu v Ekospolu je Matyáš Hančl

Řízení marketingu developerské firmy EKOSPOL převzal Matyáš Hančl (30), který se stal ředitelem sektoru marketingu. Kromě toho i nadále zůstává hlavním analytikem společnosti.

Třicetiletý Matyáš Hančl před nástupem do EKOSPOLU pracoval ve Středním podnikatelském stavu při Hospodářské komoře ČR a v Národním ústavu pro vzdělávání. Vystudoval ekonomiku a management na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické v Praze.

„Matyáš je velmi pracovitý a velmi často přichází s vlastními nápady. Už ve své předchozí roli hlavního analytika se osvědčil a přesvědčil mě, že zvládne i další úkoly vyplývající z jeho nové funkce,“ poznamenal generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec a dodal, že Hančl je dalším příkladem toho, jak EKOSPOL umožňuje nejtalentovanějším zaměstnancům rychlý kariérní růst.

„Právě možnost seberealizace a podílení se na klíčových rozhodnutích firmy, která je dlouhodobým lídrem trhu, láká do EKOSPOLU tisíce lidí ročně. Uchazeči o práci se zajímají také o platové ohodnocení, které patří k jedněm z nejvyšších v rámci celé republiky,“ zdůraznil Korec.

„Situace rezidenčního developmentu se nachází ve velmi specifické situaci, kdy kvůli neuvěřitelným průtahům při povolování nových staveb a extrémnímu nedostatku nových pozemků poptávka výrazně převyšuje nabídku. Jako analytik dlouhodobě sleduji situaci na pražském rezidenčním trhu a mám o něm poměrně detailní přehled. Tyto znalosti trhu využiji při plánování a realizaci marketingových kampaní,“ prohlásil Hančl.

Newsletter