Novým řídícím partnerem KPMG v ČR bude Radek Halíček

Novým řídícím partnerem poradenské společnosti KPMG v České republice bude od 1. října Radek Halíček. Dosavadní vedoucí partner oddělení daňového poradenství a právních služeb vystřídá spoluzakladatele české pobočky Jana Žůrka, který bude ve firmě i nadále působit. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. KPMG poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva.

„Jednou z mých priorit je pokračovat v rozvoji služeb hlavně v oblasti podnikatelského, transakčního a finančního poradenství a další rozšiřování nabídky komplexních mezioborových řešení,“ sdělil Halíček.

Nový řídící partner je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy a studoval i technické obory, účetnictví a management. V KPMG působí desátým rokem, je zakladatelem a vedoucím partnerem advokátní kanceláře KPMG Legal a odborníkem na oblast finančních institucí, private equity a kapitálových trhů.

KPMG Česká republika otevřela první kancelář v Praze v roce 1990. Nyní má 840 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Ve všech členských firmách KPMG pracuje přes 155.000 lidí ve 155 zemích.

Newsletter