Novým strategickým ředitelem provozu Alza.cz je Tomáš Anděl

Management společnosti Alza.cz se rozrůstá o novou pozici strategického ředitele provozu. Nově vytvořenou pozici zastává od 1. 8. 2018 Tomáš Anděl (38), který dříve řídil pobočkovou síť a zákaznický servis e-shopu Notino.

Tomáš Anděl vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Profesně prošel mimo jiné bankami ČSOB nebo Air Bank. Do Alzy přichází po 2letém působení u největšího tuzemského on-line prodejce parfémů a kosmetiky, kde měl na starosti přes 200 operátorů zákaznického centra a byl zodpovědný za řízení a celkovou expanzi pobočkové sítě v rámci CEE regionu. V Alze v první fázi převezme vedení reklamačního oddělení a poprodejního servisu. Dále se bude podílet na vedení lidí napříč všemi provozy a zaměří se na customer experience a na zjednodušení procesů ve firmě.

„Přechod z třetího největšího e-shopu v Česku do tuzemské jedničky je pro mě důležitý kariérní posun. Alza má v oblasti e-commerce jednu z největších a nejpropracovanějších sítí prodejen u nás a klade velký důraz na kvalitu služeb a inovace. Podílet se na chodu takové firmy bude určitě výzva a já věřím, že zde zúročím všechny získané zkušenosti,“ říká nový strategický ředitel provozu Alza.cz Tomáš Anděl.

Andělovou silnou parketou je oblast motivace zaměstnanců, myslí strategicky, rád dotahuje věci do konce a klade důraz na realizaci jednotlivých projektů. Má roční dceru a rád odpočívá aktivně – jeho oblíbeným sportem je kick-box.

Newsletter