Novým výkonným šéfem B2B V T-Mobile bude Petr Škodný

Novým výkonným ředitelem pro B2B segment ve společnostech T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom se od 1. května 2018 stane Peter Škodný. Ve funkci střída Rudolfa Urbánka, který ji zastával do konce roku 2017.

Na federální pozici vrcholného managementu bude mít Škodný na starosti B2B segment i korporátní zákazníky pro oba trhy. Zároveň do jeho kompetencí budou spadat všechny oblasti: vývoj služeb a produktů, marketing, prodej i služby zákazníkům v B2B segmentu.

„Náš manažerský tým v Česku a na Slovensku rozšiřujeme o zkušeného lídra s bohatými znalostmi obou trhů. Peter Škodný má dlouholeté zkušenosti s transformací byznys oblastí s hlavním zaměřením na telekomunikace, stejně tak jako zkušenosti ze služeb pro veřejnou sféru či bankovnictví. Díky jeho expertíze můžeme pokračovat v přípravě obou společností na služby budoucnosti a nabídnout B2B zákazníkům kvalitní produktové portfolio společně se skvělou zákaznickou zkušeností,“ uvedl Milan Vašina, generální ředitel společností T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom.

Peter Škodný má více než pětadvacetileté zkušenosti z vedení společnosti Accenture na Slovensku a v dalších evropských zemích. Do společnosti nastoupil v roce 1991. Postupně prošel různými pozicemi na postu výkonného ředitele: od roku 1997 zodpovídal za slovenský trh, od roku 2012 zároveň řídil pobočku v Maďarsku. Na těchto pozicích měl plnou zodpovědnost za aktivity Accenture na obou trzích v různých oblastech byznysu. V roce 2012 převzal odpovědnost za aktivity Accenture pro skupinu Deutsche Telekom na většině evropských trhů. Od roku 2013 vedl v Accenture také Geo Unit Danubia (oblast Česka, Slovenska, Maďarska, Chorvatska, Rumunska a Bulharska).

Newsletter