Evropské i americké výnosy rostou. Poptávka je mírně vyšší po dolaru, který tak sílí v dolarovém indexu i proti procyklickým měnám. Proti euru se obchoduje kolem 1,1900 EURUSD. Měny regionu mírně ve ztrátě. Koruna se obchoduje nad 25,50 za euro.

O2 od července vymění agenturu Nydrle za Oliver

Telekomunikační firma O2 bude od července nově spolupracovat s reklamní agenturou Oliver, která ve firmě zastřeší interní kreativní tým. Koncept in-house agentury funguje v O2 už dva roky, doposud ho budovala společnost Nydrle. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

„Jsem přesvědčený, že při množství kampaní a projektů, které děláme, je in-house agentura nejlepší fungující možnost. Tím, že zadavatelé a kreativci jsou si blízko, se podstatně zkracují interakce, což je pouze jedna z výhod,“ uvedl ředitel marketingové komunikace O2 Jiří Caudr.

O2 je v Česku prvním klientem Oliveru. V zahraničí agentura spolupracuje s firmami jako je například Starbucks, Google, KPMG nebo BMW.

Složení stávajícího kreativního týmu O2 se nemění. Nová agentura se bude starat o jeho efektivní fungování, rozvíjet kreativní talenty, zajišťovat potřebné vzdělávání a získávat nové lidi.

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek. Majoritním vlastníkem společnosti je investiční skupina PPF.

Newsletter