Obrat AK Havel, Holásek&Partners vzrostl za pololetí na 370 mil.

Obrat česko-slovenské advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners včetně spolupracující inkasní agentury Cash Collectors v letošním 1. pololetí meziročně vrostl o tři procenta na téměř 370 milionů korun. Plánovaný obrat pro celou skupinu na rok 2016 činí zhruba 750 milionů korun, uvedla dnes společnost v tiskové zprávě.

Obrat firmy roste nepřetržitě od jejího založení v roce 2001. V České republice za prvních šest měsíců letošního roku přesáhl 260 milionů Kč a zisk před zdaněním vzrostl o 39 procent. Jeho výši však firma neuvedla.

Výsledky podle kanceláře pozitivně ovlivňuje fakt, že poskytuje právní služby českým a slovenským podnikatelům, a to zejména v oblasti nemovitostních projektů, fúzí a akvizic, právního a daňového strukturování osobního majetku nebo v oblasti obchodních sporů.

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners je s týmem téměř 180 právníků, s desítkami studentů právnických fakult a s téměř 500 spolupracovníky největší česko-slovenskou právnickou firmou. V současné době poskytuje služby více než tisícovce klientů.

Newsletter