Americké reálné sazby měřené proti inflaci ochráněnými dluhopisy klesají. Dolar v návaznosti na to obrací proti euru do ztráty nad 1,1610 EURUSD. Měny regiony americké dění nezatěžuje. Zlotý a koruny posiluje, přičemž domácí měna se posunula pod 25,70 za euro.

Online marketing a sociální sítě má v Ekospolu nově na starost Hančl

Online marketing dlouhodobého lídra rezidenčního trhu EKOSPOLU převzal Matyáš Hančl, který se stal zástupcem ředitele sektoru marketingu a vedoucím oddělení online marketingu. Ve funkci nahradil Adama Pýchu. Hančl kromě toho i nadále zůstává hlavním analytikem společnosti.

Třicetiletý Matyáš Hančl před nástupem do EKOSPOLU pracoval ve Středním podnikatelském stavu při Hospodářské komoř0e ČR a v Národním ústavu pro vzdělávání. Vystudoval ekonomiku a management na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Ve volném čase trénuje na maraton, posiluje, čte historickou literaturu, vaří a pěstuje chilli papričky.

„Matyáš je velmi pracovitý a velmi často přichází s vlastními nápady. Už ve své předchozí roli hlavního analytika se osvědčil a přesvědčil mě, že zvládne i další úkoly vyplývající z jeho nové funkce,“ poznamenal generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.

Newsletter