Personálním ředitelem TMCZ a Slovak Telekomu je Jiří Vacek

Personálním ředitelem T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekomu se 1. února 2018 stane Jiří Vacek (48). Uršula Kráľová, jež dosud pozici zastávala, zůstává v skupině Slovak Telekom, kde v divizi B2C řídí segment vývoje služeb a produktů.

Jiří Vacek má za sebou více než dvacetiletou zkušenost z manažerských pozic v HR v Česku i v zahraničí. Po ukončení studií působil v oblasti lidských zdrojů ve společnostech Walter Czech Republic a Sagem Czech Republic. V letech 2001 – 2017 působil ve společnosti Nestlé, nejprve jako personální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku, poté byl regionálním HR ředitelem ve švýcarské centrále a Itálii. V posledním roce se věnoval vlastní firmě HR ONE.

Nový personální ředitel se chce soustředit především na interní i externí posílení silné zaměstnavatelské značky obou společností a budování flexibilní učící se organizace.

Jiří Vacek vystudoval Pedagogickou fakultu UK v Praze a MBA na Institut Francaiş v Praze. Ovládá angličtinu, italštinu a francouzštinu. Je ženatý a má dvě děti, ve volných chvílích se věnuje sportu (lyžování, plážový volejbal) a cestování. 

Newsletter