Petr Filipec ze Storyous přechází do SharyGo

Nově vzniklá internetová půjčovna věci SharyGo má nového COO. Je jím Petr Filipec, který doposud zastával stejnou pozici ve Storyous a dříve působil jako konzultant ve společnosti Accenture. SharyGo tak výrazně posiluje svůj management tým, jehož úkolem je vytvoření největší internetové půjčovny v Česku.

Jedním z úkolů nového COO v SharyGo je mimo jiné zapojení nových klíčových modulů, ať už se jedná o pojištění nebo dopravu, které chce SharyGo v nejbližší době spustit.

“Získali jsme člověka se skvělými zkušenostmi, jsem rád, že se rozhodl právě pro SharyGo,” komentuje novou posilu Dan Erlebach, CEO SharyGo.

“SharyGo mě oslovilo především svojí schopností vytvořit funkční platformu ve velmi krátkém čase a zároveň mi myšlenka půjčování věci online dává velký smysl. Aktuálně pracujeme na několika projektech, díky kterým budeme schopni rychle získávat další předměty a nabídnout je našim zákazníkům k zapůjčení,” komentuje Petr Filipec své zapojení k SharyGo.

Internetová půjčovna mezi lidmi SharyGo, která zahájila svůj oficiální start 26. června tohoto roku, aktuálně nabízí výběr ze stovek předmětů a působí v pěti městech.

O společnosti:
SharyGo je platformou spojující vlastníky užitečných a zajímavých věcí s těmi, kteří si je chtějí půjčit. Je tak dalším z projektů sdílené ekonomiky, díky kterému lidé mohou sdílet věci mezi sebou bez nutnosti jejich koupě. Na SharyGo si lidé mohou od lidí  vypůjčit sportovní a cestovní vybavení, auto moto příslušenství, potřeby pro dům a zahradu i elektroniku dle aktuální nabídky. SharyGo poskytuje kromě zprostředkování administrativní podporu, včetně dohledu nad průběhem jednotlivých výpůjček. Službu založil v roce 2017 Dan Erlebach, který je současně jejím CEO.

Newsletter