Euro je proti dolaru v zisku. Kurz se na vlně dobrého výsledku Ifo indexu a komentářů guvernérky ECB Lagarde posunul nad hranici 1,0600 EURUSD. Procyklické měny jsou v zisku. Posilují i měny regionu. Koruna se obchoduje pod 24,60 za euro.

Pipedrive rozšiřuje svůj marketplace na téměř 300 aplikací. Přibyl Zoom, Google Workspace nebo Microsoft Teams

Startup Pipedrive, který vyvíjí komplexní CRM platformu pro zvyšování prodejů, rozšířil svůj marketplace o sedm nových aplikací. Mezi ně zařadil i nejvýznamnější komunikační nástroje od Googlu, Zoomu a Microsoftu. Z původních 15 integrací, které měla aplikace po svém spuštění, dosáhl nyní jejich počet téměř 300, překročení tohoto čísla je v plánu do konce letošního roku. Cílem Pipedrive je pokrýt kompletní obchodní cyklus v rámci jedné CRM platformy, respektive veškeré potřeby malých a středních firem, které tvoří hlavní uživatelskou základnu startupu.

„V Pipedrive vyvíjíme naše produkty tak, aby naplňovaly potřeby našich zákazníků. Obchodníci z malých a středních firem zpravidla využívají osvědčené nástroje pro komunikaci a týmovou spolupráci a zároveň je chtějí mít propojené v rámci jedné CRM platformy. Proto vybíráme vždy ty nejrelevantnější aplikace a nativně je integrujeme do našeho marketplace,“ říká Michal Smetana, vedoucí české pobočky startupu Pipedrive.

Nově integrované aplikace v Pipedrive:

  • Microsoft Teams pro chat, videohovory i sdílení souborů
  • Zoom, nástroj pro videohovory a videokonference
  • Google Meet pro týmovou online komunikaci
  • QuickBooks, účetní aplikace pro malé a střední podniky
  • Xero, cloudová účetní platforma určená malým firmám a jejich poradcům
  • Trello, tiketovací nástroj pro projektové řízení a týmovou spolupráci
  • Monday, cloudová platforma pro vytváření aplikací a softwaru pro řízení práce

Nativně integrované aplikace nabídnou obchodníkům jednotnou uživatelskou zkušenost, bez nutnosti přepínat aplikace, okna či záložky v prohlížeči. Zároveň nabídnou stejnou funkčnost, jako by byly instalovány samostatně. Pipedrive tak posiluje svou CRM platformu, která přináší na jednom místě potřebné nástroje i přístup k veškerým datům. Obchodníci se tak mohou soustředit na to hlavní: uzavírání kontraktů a neustálé zdokonalování obchodního procesu.

„Chceme, aby malé firmy rostly s námi a mohly využívat všechny nástroje, které odpovídají jejich byznysovým potřebám. Počet integrací proto plánujeme i nadále rozšiřovat a poskytnout tak obchodníkům vše potřebné k hladké týmové spolupráci a rychlejšímu uzavírání obchodů. Soustředit se budeme na vše, co souvisí s prodejem, tedy marketingové a komunikační nástroje, aplikace pro účetnictví, fakturaci, řízení procesů, plánování i zákaznickou podporu,“ dodává Michal Smetana.

Více o Pipedrive

Pipedrive je přední nástroj pro řízení prodejů a první platforma, která je orientovaná na obchodníka. Pomáhá mu držet pracovní postup a soustředit se na aktivity, které jsou pro něj důležité. Byl založen v roce 2010 v Estonsku a pobočky má v Tallinnu, Tartu, Lisabonu, Londýně, New Yorku, Praze, Tampě/St. Petersburgu, Dublinu, díky akvizici Mailigenu v Rize a v Berlíně. Pipedrive ke svojí práci využívají obchodní týmy z více než 95 000 firem po celém světě. V České republice má tým 43 lidí, z toho 28 vývojářů a dalších IT specialistů.

Newsletter